اندروید و درآمد 100 میلیونی توسعه دهندگان ایرانی [رپورتاژ آگهی]

تصور شما از درآمدهای چند ده میلیونی چگونه است؟ فکر می کنید برای رسیدن به همچنین درآمدهایی نیاز به داشتن کارخانه و سرمایه زیاد است؟ و یا حتماٌ باید بساز بفروش باشید؟ یا شایدم دلال؟ اصلا به نظرتان در ایران کسی می تواند با خلاقیت، ایده و سواد به درآمد های چند ده میلیونی برسد؟

احتمالا درباره توسعه دهنده های خارجی که در یک هفته ثروت میلیون دلاری کسب کرده اند را شنیده اید و یا خوانده اید! در ایران وضع چگونه است؟

اجازه دهید با یک مثال به سوالهای بالا پاسخ دهیم:

همین الان اپلیکیشن کافه بازار را در موبایل اندرویدی خود اجرا نمایید و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشن های پرفروش هفته بپردازید! برای نمونه:

1-w600

اپلیکیشن کدها و رازهای مخفی اندروید، با قیمت 2000 تومان در بازار عرضه شده است و تا به امروز بیش از 50 هزار فروش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که توسعه دهنده این اپلیکیشن بیش از 100 میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

برای یک نمونه دیگر به اپلیکیشن قانون سر می زنیم که با قیمت 5999 تومان عرضه شده و بیش از 20 هزار فروش داشته؛ که معادل 120 میلیون تومان می شود.

صد ها اپلیکیشن دیگر با درآمدهایی مشابه را می توان در کافه بازار مثال زد که در آمدهایی از ده تا صد میلیون تومان داشته اند، اگر با خودتان فکر می کنید که تولید اپلیکیشن هایی با چنین درآمدی خیلی سخت و زمان بر می باشد سخت در اشتباهید

در ادامه برای شما شرح می دهیم که برای رسیدن به این درآمدها چه مسیری را باید طی کنید.

مرحله اول: ایده (3 روز)

ابتدا باید یک ایده برای تولید اپلیکیشن برسید ایده ای که به نظرتان پر فروش و کاربردی باشد.

مرحله دوم: تولید محتوا(7 روز)

حال نوبت به تولید محتوا می رسد؛ برای ایده ای که به آن رسیده اید، محتوایی مطلوب و قابل قبول تهیه کنید.

مرحله سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن(2 الی 3 هفته)

اگر پیش از این برنامه نویسی اندروید را آموخته اید مطمئناٌ می دانید برای توسعه اپلیکیشن هایی مشابه مثالهای ذکر شده به زمانی بیش از 2 هفته نیاز نیست ولی برای شمایی که تابحال حتی یک خط کد برنامه ننوشته اید و هیچ آشنایی با زبان های برنامه نویسی ندارید پیشنهاد ویژه ای داریم که در ادامه آن را بیان می کنیم ولی فعلاً فرض را بر آشنایی شما با این زبان برنامه نویسی قرار می دهیم و می بینیم که اپلیکیشن شما در کمتر از یک ماه آماده عرضه به مارکت های ایرانی و خارجی شده است. اپلیکیشن را با قیمتی مطلوب در مارکت های مختلف قرار دهید و به لطف تعداد بالای کاربران اندروید از فروش اپلیکیشنتان پول پارو کنید.

بله به همین سادگیست. شما می توانید با صرف زمانی کمتر از یک ماه درآمدی میلیونی کسب کنید.

و حالا شمایی که تا به حال حتی یک خط کد ننوشته اید، امروز می تواند شروع تغییری بزرگ در زندگیتان باشد. یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید ساده تر از آنچه تصور می کنید می باشد؛ کافیست شیوه یادگیری شما و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشد.

حتی نیاز نیست سرکلاس بروید. با آموزش های مجازی در خانه هم می توانید برنامه نویسی اندروید را بیاموزید و در این حوزه شروع به کار نمایید.

2-w600

برای یادگیری اصولی برنامه نویسی اندروید در دوره های مجازی می بایست ده اصل بسیار مهم رعایت شود:

استاد:

ابتدا به یک محتوای آموزش الکترونیک با تدریس استادی برجسته و با تجربه کار عملی در این حوزه نیاز دارید.

جامعیت سرفصل ها:

محتوای آموزشی باید از مباحث پایه و مقدماتی شروع شود و در ادامه به مباحث پیشرفته برنامه نویسی اندروید بپردازد.

شیوه آموزش:

باید محتوای آموزشی، پروژه محور باشد و تدریس مطالب فقط به صورت تئوری و بدون ذکر مثال کافی نیست.

سیستم مدیریت یادگیری (lms):

باید سیستمی با امکاناتی همچون پرسش و پاسخ دانشجو با استاد، بحث و تبادل نظر دانشجویان و استاد، ارتباط دیگر دانشجویان بایکدیگر، امکان تعریف و دریافت تمرین و امکان برگزاری آزمون آنلاین جایگزین کلاس سنتی گردد تا دانشجو تفاوتی بین دوره های حضوری و مجازی احساس نکند.

کلاس رفع اشکال آنلاین:

دانشجو باید بتواند در طی دوره برای رفع اشکال با استاد، ارتباط آنلاین داشته باشد یعنی: دسکتاپ، تصویر و صدای استاد را آنلاین داشته باشد در صورت صلاح دید استاد شما هم می توانید دسکتاپ، صدا و تصویر خود را به نمایش بگذارید.

اعتبار، اعتبار، اعتبار:

برگزارکننده دوره مجازی باید معتبر باشد تا مطمئن باشید به تعهداتی که می دهند پایبند هستند و ارزش گواهینامه پایان دوره، بیش از یک تکه کاغذ است. توجه کنید که معتبرترین مرجع آموزشی کشور فقط و فقط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد!

محتوای کمک آموزشی:

گاهی محتوای کمک آموزشی از خود آموزش مفید تر است! پی دی اف های آموزشی، پاورپوینت ها، فیلم های کمک آموزشی و... همه و همه می توانند سرعت شمارا در درک مفاهیم برنامه نویسی اندروید بیشتر کنند.

پروژه:

تا شروع به کار نکنید و یک پروژه تعریف نکنید، متوجه نخواهید شد که، تا چه حد آموزش ها مفید بوده است! اینجاست که پروژه آخر دوره که با کمک استاد راهنما انجام می شود ارزش خود را نشان می دهد!

فروش:

یک برنامه نویس خوب باید بتواند خوب بفروشد! آشنایی با مارکت های ایرانی و نحوه قرار دادن اپلیکیشن ها در آن، قوانین و اصولی که باید برای تایید اپلیکیشنتان در نظر بگیرید و تکنیک های بازاریابی اپلیکیشنتان می تواند خیلی مهم باشد! چه خوب است که در دوره آموزشی به این مسائل هم پرداخته شده باشد!

انعطاف سیستم آموزشی:

سیستم آموزشی باید برای کاربران با سطح یادگیری متفاوت زمانی متفاوت قرار دهد برای مثال باید بین کاربرانی با یادگیری سریع و ضعیف تفاوت قائل شد. کاربر باهوش تر می تواند دوره را یک ماهه به پایان برساند و کاربر ضعیف تر با صبر و حوصله بیشتر و صرف کمی وقت بیشتر.

3-w600

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با پشتوانه 8سال سابقه فعالیت آموزشی حضوری، چندیست پا به عرصه آموزش مجازی نهاده است و تحت نام شبکه آموزش مجازی دانش پژوهان به فعالیت می پردازد. یکی از دوره های پرطرفدار دپارتمان آموزش کامپیوتر این شبکه آموزشی، دوره جامع برنامه نویسی اندروید می باشد که تمامی ده اصل مهم آموزش مجازی در آن رعایت شده است تا شما دانش پذیران گرامی بتوانید در مدت کوتاهی وارد بازار کار برنامه نویسی اندروید شوید.

4-w600

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید دانش پژوهان توسط مهندس حیدری، یکی از اولین برنامه نویسان اندروید ایران تدریس گردیده و تمامی ده اصل بالا با بهترین کیفیت در آن رعایت شده است. قیمت این دوره جامع (مقدماتی تا پیشرفته) 180 هزار تومان می باشد که دانش پژوهان به مناسبت دو عید عزیز برای کاربران دیجیاتو، تخفیف 50 درصدی را در نظر گرفته است. توجه داشته باشید ظرفیت این دوره با تخفیف 50 درصدی محدود به 45 نفر می باشد و فقط تا تاریخ سه شنبه ۲۲ مهر 93 امکان ثبت نام با تخفیف وجود دارد.

همین امروز ثبت نام کنید و مسیر زندگیتان را تغییر دهید.

5-w600

مطالب مرتبط

جشنواره یک تا صد آل دیجیتال، تا ۵۰٪ تخفیف برای یکصد لوازم جانبی [رپورتاژ آگهی]

در جشنواره یک تا صد آل دیجیتال یکصد لوازم جانبی از برندهای مختلف برای انواع گوشی و تبلت با قیمت هایی استثنائی به فروش می رسد. در این جشنواره می توانید برای موبایل یا تبلت خود لوازم جانبی مختلفی را تا 50 درصد تخفیف خریداری کنید. لوازم جانبی اصلی موبایل های اپل، سامسونگ و ال جی، کاور به همراه پاوربانک... ادامه مطلب

تاکسی‌یاب را از این پس با نام «اسنپ» بشناسید؛ در تکمیل نسخه جدید شریک باشید [رپورتاژ آگهی]

تاکسی‌یاب در ادامه روند توسعه خود قصد دارد سرویس‌های جدیدی مانند سرویس‌های لوکس، سرویس‌های ویژه و پیک را به خدمات خود اضافه کرده و به این ترتیب شکل تازه‌ای از خدمات مدرن را در سیستم حمل و نقل شهری به وجود بیاورد. به همین علت و با هدف ارائه تسهیلات بیشتر به مسافران و گسترش و... ادامه مطلب

همین حالا با فستیوال افتتاحیه تاپ سان همراه شوید [رپورتاژ آگهی]

"تاپ سان" یک فروشگاه اینترنتی است که در آن انواع محصولات جدید و به روز دنیا، با قیمت های فوق العاده عرضه می شود.شما می توانید جدیدترین محصولا روز دنیا را در این وبسایت مشاهده کنید و با توجه به سلیقه و کارایی مورد نظرتان، مقالات بررسی تخصصی محصولات را مشاهده و قابلیت های آن... ادامه مطلب

جشنواره فروش ویژه پاییزی آل دیجیتال [رپورتاژ آگهی]

پاییز امسال از تخفیف های هیجان انگیز آل دیجیتال لذت ببرید. تا شب یلدا می توانید موبایل ها، تبلت ها و انواع گجت های هوشمند مورد علاقه خود را تا صد هزار تومان تخفیف از آل دیجیتال خریداری نمایید. موبایل هایی مانند سری گلکسی اس 7 و 6 سامسونگ، آیپدها، ساعت های هوشمند ال جی، هوآوی و... ادامه مطلب

فاممت: شبکه ی حرفه ای کسب و کار [رپورتاژ آگهی]

امروزه گستردگی شبکه های اجتماعی بر همه آشکار است و تقریبا یک نیاز محسوب میشوند. همچنین با وسعت این شبکه ها، برای دریافت یک سری خدمات خاص و هدفمندتر، شبکه های اجتماعی تخصصی رشد کردند که هر کدام برای طیف خاصی  و با هدف خاصی خدمات ارائه میدهند. متخصصان ، شرکت ها و سازمانها به شدت علاقه دارند که... ادامه مطلب

اولین موتور جستجوی ماهواره ای املاک راه اندازی شد [رپورتاژ آگهی]

"منزلان" نخستین سامانه هوشمند خرید، فروش، اجاره آپارتمان، املاک و مستقلات به سبک ماهواره ای و تعیین محدوده درخواستی ملک در نقشه است و هدف آن برقراری ارتباطات بهینه بین مالکان، متقاضیان و مشاورین املاک می باشد. موتور جستجوی املاک "منزلان" برای اولین بار با بهره گیری از نقشه ماهواره ای گوگل ، از مرزهای سنتی... ادامه مطلب

نظرات ۸۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x