تقویم اذان گوی باد صبا

Saba 11

یکی از آسان ترین روش ها برای پی بردن به ارزش دریافت یک اپلیکیشن، تعداد دانلود آن توسط دیگر کاربران است. اپلیکیشن هایی که در هر حوزه از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند، بدون شک ویژگی هایی داشته اند که سبب جذب مخاطب به سوی خود شده اند. تقویم اذان گو باد صبا نیز از همین دست اپلیکیشن ها به شمار می رود که به دلیل امکانات فراوانش، در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین محصولات نرم افزاری کافه بازار به حساب می آید.

در تقویم اذان گوی باد صبا، علاوه بر نمایش تاریخ روزانه به 3 شکل شمسی، قمری و میلادی، وقایع تاریخی جهان در آن روز را هم می توانید مشاهده کنید اما تمرکز این اپلیکشن بیشتر بر بُعد مذهبی است.

Saba 22

در باد صبا شما می توانید با انتخاب یکی از 1235 شهر موجود به عنوان موقعیت خود، به تمام ویژگی های اپ در زمینه اوقات شرعی، مثل اذان خودکار دسترسی داشته باشید که در آن قابلیت انتخاب موذن هم وجود دارد. قبله نما، ادعیه ی روزانه، مبدل تاریخ و دفترچه یادداشت، تنها گوشه ای از امکانات باد صبا هستند که از آن یک اپلیکیشن کامل ساخته اند.

علاوه بر نکات ذکر شده، با افزودن ویجت اپ هم میتوانید ساعت و تقویم را بر روی صفحه ی خانه تلفن هوشمند خود داشته باشید. ضمنا نوار اعلان هم ساعت و تاریخ را به سه صورت شمسی، قمری و میلادی به شما نشان می دهد. اگر در موقعیتی بودید که تنها به یکی از این امکانات نیاز داشتید، استفاده از باد صبا گزینه ی بسیار خوبیست.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato