Telewebion 1

تلوبیون که متشکل از دو کلمه ی تلویزیون و وب است، ماهیتش با همین نام مشخص می شود. در مسافرت یا حتی ترافیک، ممکن است مسابقات زنده فوتبال و سریال‌های تلویزیون را از دست دهید و حتی قادر به دیدن تکرار آن نباشید. تلوبیون در چنین مواقعی می تواند برای شما چاره ساز باشد.

با گسترش استفاده از اینترنت های پرسرعت همراه میان دارندگان تلفن های هوشمند در ایران، توسعه دهندگان اپلیکیشن بیش از پیش به ساخت برنامه های کاربردی روی آورده اند. اپلیکیشن هایی که نیاز به آن ها قبل از تجربه کردنشان احساس نمی شد ولی بعد از استفاده، کنار گذاشتن آن ها کمی دشوار است.

تلوبیون از این دست اپ ها به شمار می رود. ممکن است فاصله ی زیادی تا یک تلویزیون داشته باشید تا اخبار یا برنامه مورد علاقه تان را دنبال کنید، ولی دسترسی به اینترنت این فاصله را با کمک تلوبیون حذف می کند. این اپلیکیشن می تواند تا ۳۱ شبکه ی تلویزیونی را به صورت زنده پخش کند که تنها یکی از قابلیت های آن محسوب می شود.

Telewebion 2

آرشیو برنامه های صدا و سیما همچون اخبار در ساعات مختلف و برنامه های مناسبتی هم در تلوبیون یافت می شود ولی بخشی که سبب شده تا این اپ نسبت به رقبا پیشی بگیرد را باید قسمت فیلم و سریال دانست.

آرشیو تلوبیون در این قسمت، هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ کمیت بسیار غنی است و روز به روز بر تعداد فیلم و سریال های این اپلیکیشن افزوده می شود. با ورود به حساب کاربری خود می توانید برنامه های مورد علاقه را به لیست خود افزوده یا دریافت کنید و در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید، به تماشای آن بپردازید.

و اما مهم ترین ویژگی که سازندگان در ساخت برنامه در نظر داشته اند، بهینه سازی پخش با توجه به سرعت اینترنت مخاطبان است. در هنگام پخش برنامه می توانید بهترین کیفیت متناسب با سرعت خود را انتخاب کرده، تا در هنگام مشاهده ی آنلاین هیچ گونه پرشی در تصویر را احساس نکنید که چنین اتفاقی خیلی کم پیش می آید.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato