بازی اندروید ایرانی فروت کرفت

سازندگان بازی فروت کرفت را می توان از دلیرترین بازی سازان ایرانی دانست. مدل تجاری ای که برای این بازی انتخاب شده اگرچه به خوبی در ایران کار می کند اما هنوز پایه های آن محکم نیست ولی سازندگان این بازی به خوبی در این قالب جای گرفته اند. فروت کرفت یک بازی کاملا آنلاین است که به صورت رایگان در دسترس همه، چه اندرویدی ها و چه دارندگان دستگاه های اپل، قرار گرفته. 

بازی اندروید ایرانی فروت کرفت

البته بازی آنلاین لزوما به معنای بازی هایی چون Clash of Clans نیست. فروت کرفت ارتباط چندانی به این مدل بازی ها ندارد و یک Card Game است که پایه های آن بر انجام بازی دسته جمعی  بنا شده. هر کارت قدرت های خاص خودش را دارد که چیدن یک ترکیب قدرتمند به بازیکنان برتری می دهد.

بازی حالت یکنواختی را طی نمی کند و پیشرفت های بیشتر در آن به بازیکن انگیزه بیشتری برای ادامه می دهد؛ البته اگر بتوانید در برخورد اول ارتباط مناسبی با بازی برقرار کنید و متوجه بشوید ماجرا از چه قرار است! به بیان دیگر، بازی شدیدا به یک راهنما نیازمند است.

بازی اندروید ایرانی فروت کرفت

برای انجام این بازی لازم نیست هیچ مبلغی پرداخت کنید اما در داخل آن محتواهای قابل خریدن وجود دارد که با توجه به اتصال بازی به حساب کافه بازار شما، هر از چند گاهی ممکن است قلقلک شوید و بخواهید مبلغی را خرج فروت کرفت کنید تا بازی را اندکی برای خودتان آسان تر کنید.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۷۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato