دانلود اپلیکیشن بازی اندروید آیفون آپید Fruit Ninja

بازی های جریان ساز حد و مرزی ندارند. فروت نینجا از آن دسته بازی های پر سر و صدایی بود که در ۲۰۱۰ راه خود را به اکوسیستم آیفون باز کرد و اتفاقا برخلاف تصورها، همه گیر شدنش چندان هم پروسه طولانی مدتی نبود. حداقل برتری فروت نینجا به بازی هایی چون فلپی برد (Flappy Bird) در زمان عرضه این بود که نیازی به کالبدشکافی های شاخدار نداشت و لازم نبود مورد تحلیل های فلسفی قرار بگیرد. قاعده بازی بسیار ساده است. ایده ابتدایی بازی همانند بسیاری از بازی های دیگر پلتفرم های موبایل بی آلایش بود و هنوز هم هست. یک یا دو انگشت برای انجام این بازی کافی است؛ البته نه در بهترین حالت ممکن.

دانلود اپلیکیشن بازی اندروید آیفون آپید Fruit Ninja

میوه ها مرتبا در پرواز و منتظر شمشیر نینجایی مخصوص شما هستند. انگشت یا انگشت های تان هم نقش یک شمشیر تیز برای چند تکه کردن میوه ها را دارند. میوه های استوایی تنها اهداف پروازی نیستند و بازی آنقدرها هم ساده نخواهد ماند. رفته رفته، جلوتر که بروید در میان این همه میوه رنگ و لعاب دار خوش منظره، بمب های خطرناکی ظاهر می شوند که اگر با آنها سر شوخی را باز کنید به نفع تان نخواهد شد.

دانلود اپلیکیشن بازی اندروید آیفون آپید Fruit Ninja

فروت نینجا در انحصار آیفون و آیپاد تاچ نماند و با تغییراتی دلنشین برای سایر سیستم عامل ها هم منتشر شد. یکی از جالب ترین تغییراتی که سازندگان این بازی در نسخه هایبعدی ایجاد کردند، ارائه آن برای آیپد بود که علاوه بر ارتقای گرافیکی، اولین بار بخش رقابتی –از نوع محلی- هم به آن افزوده شد. در همان روزهای اولی که بازی تنها روی آیفون و آیپاد در دسترس بود، تعداد دانلودهای اش از مرز یک میلیون گذشت و پس از تقریبا یک سال این رقم ضرب در ۳۰۰ شد!

امروزه نسخه ای رایگان از بازی در دسترس است ولی کامل نیست و به مخاطب اجازه دسترسی به بسیاری از موارد بازی نمی دهد. اما در مجموع خود فروت نینجا ۱ دلار قیمت دارد و بعد از ۴ سال، هنوز سازندگان قصد رایگان اعلام کردنش را ندارند.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato