RunKeeper

RunKeeper برای iOS

دویدن همیشه یکی از بهترین ورزش ها برای تناسب اندام و سلامتی بدن بوده. افراد زیادی هم آن را به دید یکی از ورزش های روتین خود می پردازند. با اپلیکیشن RunKeeper و اتصال به GPS سرعت دویدن، مقدار مسافت طی شده و  نمودار کاهش وزن خود را به روی نقشه رهگیری کنید.

RunKeeper توسط نشریات معتبر مانند لایف هکر به عنوان اپلیکیشن برتر دویدن شناخته شده و از رتبه بالایی هم برخوردار است. این اپلیکیشن با اتصال به ماهواره های GPS دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری، تمرینات بدنسازی و دیگر ورزش های انجام شده توسط شما را تحت نظر خواهد داشت. سرعت، مسیر طی شده و کالری سوزانده شده در این اپلیکیشن ذخیره می شود و با توجه به اهدافی که در اپلیکیشن مشخص می کنید، به شما راهنمایی های لازم ارائه می گردد.

برای شروع لازم است نوع ورزش و حرکات ورزشی را انتخاب، مسیر را مشخص، فهرست موسیقی خود را مشخص و سپس GPS را فعال کنید و دکمه Go Running را بزنید. با اتمام ورزش، اطلاعات مرتبط با آن را مشاهده و ذخیره نمایید. همچنین در بخش Goals می توانید اهدافی همچون تعدیل وزن به سر حد دلخواه را قرار دهید و نسبت به موفق یا ناموفق عمل کردن خود مطلع شوید. در صفحه شخصی تان هم اطلاعاتی نسبت به ورزش های انجام شده خواهید دید.

تمرین ها و مسیرهای تمرین آماده نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته اند. همچنین خود شما می توانید تمرین ها و مسیرهای شخصی را در این اپلیکیشن قرار دهید تا دیگران نیز از آنها بهره لازم را ببرند. با استفاده از چیپ M7 موجود در آیفون 5S آهنگ حرکت و قدم های شما نیز ثبت می شود.

در این میان به وسیله اتصال گجت به دیگر گجت های سلامتی مانند دستبند Pebble یا دستگاه ثبت ضربان قلب ANT+ اطلاعات دیگری نیز در اپلیکیشن ثبت می شود و برای تخمین اهداف تعیین شده، به کار گرفته می شود. این اپلیکیشن با دیگر اپلیکیشن های معروف سلامتی مانند MyFintessPal و Sleep Cycle و ... نیز همگام می شود و از اطلاعات آنها استفاده می کند.

تمام حرکات ورزشی شما در اپلیکیشن ثبت و نمودار آماری مناسبی برای زیر نظر داشتن سلامت اندام به شما ارائه داده می شود. همچنین با ثبت نام و اضافه کردن دوستان می توانید تجربیات خود را به آنها انتقال دهید و از تجربیات دیگر کاربران RunKeeper استفاده کنید و تمرینات ورزشی بهتری را پشت سر بگذارید.

اپلیکیشن RunKeeper امکانات بسیاری را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد ولی با پرداخت هزینه اضافی امکانات دیگری همچون مشاهده و نمایش وضعیت تمرینات به صورت زنده، آمار تمام ورزش های انجام شده با ذکر جزئیات و امکانات فراوان دیگر برای شما فعال خواهد شد.

حداقل iOS مورد نیاز: iOS 6.0

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟