Temple Run 2

temple-run-2-app-2

اگر جرات دارید به بت مورد پرستش این هیولا دست بزنید. خوب، اگر شما هم مانند میلیون ها بازیکن دیگر با شنیدن این جمله بیشتر به لمس مجسمه مشتاق شدید باید بگویم که به دنیای ناتمام Temple Run خوش آمدید. در این بازی تنها و تنها باید فرار کنید و حتی به فکرتان هم خطور نکند که پشت سرتان را نگاه کنید. در Temple Run 2 تنها یک غول بی شاخ و دم وحشتناک دنبال شما می افتد و مانند شماره اول با یک قوم بی تمدن طرف نیستید. تفاوتی هم نمی کند البته، به دام هر کدام که بیفتید کارتان تمام است.

در نسخه دوم محتوای زیادی به بازی اضافه نشده و فقط TR به مقادیر بسیاری نسبت به نسخه اول بهینه تر شده و مکان بازی هم تغییرات زیادی به خود دیده. هدف اول و آخر شما فرار کردن است. مطمئن باشید که هر چقدر هم خوب بازی کنید باز هم به نقطه ای خواهید رسید که پشیمان شوید. تصور کنید از یک قبیله بی تمدن دزدی می کنید که چیزی جز یک معبود آهنی ندارند، انتظار ندارید که با شما کاری نداشته باشند و بگذارند مسیر خودتان را پیگیری کنید؟

temple-run-2-app-1

از تغییرات نسخه دوم نسبت به نسخه اول می توان به دقیق تر شدن بازی در ارائه فرامین و همچنین تغییر محیط بازی و پرجزئیات تر شدن آن اشاره کرد. محیط های بازی پرتراکم تر شده اند و موانع جدید با تکنیک های فرار جدید به بازی اضافه شده. در مجموع تغییرات به حدی هستند که بخواهید آن را امتحان کنید. البته باگ های نسخه اول هم در این یکی حضور ندارند و اگر فکر کرده اید که می توانید رکوردهای خیره کننده از خودتان به جا بگذارید و دوستانتان رو متحیر کنید، متاسفانه باید بگوییم که در اینجا خبری از تقلب نیست (مگر اینکه به راه های دیگری متوصل شوید که غیر ممکن نیستند).

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato