Tiny Flashlight

چراغ قوه موبایل tiny flashlight

تبدیل موبایل به چراغ قوه شاید کار چندان عجیب و غریبی نباشد و از زمان نوکیاهای قدیمی هم این قابلیت را کاربران در اختیار داشتند، اما این روزها و به لطف اپلیکیشن های تلفن های هوشمند، همین امر ساده هم با تغییرات جالبی همراه شده و اکنون قابلیت های جالبی در کنار تبدیل به چراغ قوه شدن به همراه می آید.

اپلیکیشن Tiny Flashlight یکی از جالب ترین برنامه های این حوزه است که با ویژگی های متفاوت خود توانسته تبدیل به یکی از پر دانلود ترین اپلیکیشن های گوگل پلی شود.

هدف اصلی این برنامه مشخص است، تبدیل موبایل به چراغ قوه. برای انجام این موضوع با باز کردن اپلیکیشن می توانید فلش دوربین موبایل خود را روشن نگه دارید و از آن برای روشن کردن فضا استفاده نمایید. این اپلیکیشن روشنایی فلش را به سه مرحله تقسیم می کند و اجازه می دهد میزان روشنایی که مد نظر دارید را در اختیار داشته باشید.

چراغ قوه موبایل tiny flashlight

اما این تنها کاری نیست که Tiny Flashlight انجام می دهد. با مراجعه به منوی این اپلیکیشن متوجه می شوید که امکانات دیگری هم در این برنامه نهفته است. برای مثال شما می توانید در قالب مورس ، کلمه مورد نظر خود را با نور فلش اعلام کنید و یا صفحه نمایش دستگاه را تبدیل به یک چراغ پلیس نمایید.

در پایان باید یادآوری کنیم که استفاده از موبایل به عنوان چراغ قوه به صورت طولانی مدت، فشار زیادی را به باتری وارد می کند و می تواند خیلی سریع شارژ دستگاه را تمام نماید.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل