سامسونگ تا به حال ۱۱ میلیون دستگاه از گلکسی اس۵ به فروش رسانده

کهکشانی پنجم سامسونگ با وجود اینکه از سمت کارشناسان تا به حال انتقادات زیادی را بابت طراحی تکراری و بدنه پلاستیکی متوجه خود دیده، اما با این وجود طبق گفته جی‌کی‌ شین، معاون ارشد سامسونگ، این شرکت کره ای تا به حال موفق شده تا ۱۱ میلیون دستگاه از این محصول را به فروش رساند.

شین با اشاره به اینکه در بازه زمانی مشابه، گلکسی اس۴ تنها توانسته بود ۱۰ میلیون دستگاه فروش داشته باشد، پیش بینی کرد که این فروش بالا در نهایت منجر به افزایش سهم بازار سامسونگ و بالا رفتن میزان سود در سه ماهه دوم سال شود.

سامسونگ ‍[تاریخچه] با برخورداری از شبکه فروشی گسترده، گلکسی اس۵ را در ۱۲۵ کشور دنیا به بازار ارئه کرده. اما آمار نشان می دهد که سود اصلی از کشور های توسعه یافته ای همچون آمریکا و استرالیا به دست آمده که البته دلیل آن را می توان در قراردادهای بسیار خوب سامسونگ با اپراتورهای فعال در این مناطق، جستجو کرد.

طبق اعلام Wall Stree Journal پیش بینی می شود که سامسونگ در ادامه راه و در مراسم ۲۲ خرداد خود، از خانواده ای جدید از تبلت ها موسوم به Galaxy S رونمایی کند، که در نتیجه با اضافه شدن سود حاصل از فروش آن، پیش بینی می شود که سامسونگ آماری خیره کننده از خود در سه ماهه سوم بر جای بگذارد.

ویجیاتو

نظرات ۵۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟