تنها افسوس رئیس بخش دیزاین ال جی موبایل: نشد حاشیه نمایشگر جی ۳ را کمتر کنیم

تنها افسوس رئیس بخش دیزاین ال جی موبایل: نشد حاشیه نمایشگر جی ۳ را کمتر کنیم

آقای چول بائه لی، از نواب رییس ال‌جی موبایل و رئیس آزمایشگاه دیزاین این شرکت می گوید: "انتظار اولیه من این بود که حاشیه های نمایشگر جی ۳ حتی از این هم کمتر باشد."

او با گفتن اینکه دیزاین الجی مبحثی از جنس قرار دادن یک نمایشگر بزرگ در بدنه ای تا حد امکان کوچک بود، اشاره می کند که خوشدستی حین کار یک دستی با تلفن برای ال جی مهم بوده و در راه این هدف رکورد "نرخ نمایشگر به مساحت تلفن" را جا به جا کرده، ولی نه تا جایی که او انتظارش را داشته.

آقای لی در گفتگو با تراستد ریویوز می گوید: "برای جا دادن نمایشگر در بدنه ای به این اندازه، راهی جز کاهش حاشیه ها وجود نداشت. من مدام مهندسین مان را تحت فشار قرار می دادم تا آن را باریکتر و باریکتر کنند ولی انتظارات مرا برآورده نکردند. این بهترین چیزی بود که از عهده مان بر آمد. در واقع برترین در بازار امروز است و همه اش هم مربوط به تکنولوژی های پیشرفته ما است."

آقای لی این را هم اضافه می کند که: "دیزاین یعنی هنر سبک-و-سنگین کردن. اگر حاشیه ها را از این هم باریک تر می کردیم، باز تلفن استانداردهای کیفیت را پیش رو داشت که در بخشی از آن آمده «سقوط تلفن از ۱.۲ متری نباید مشکل ساز شود.» اگر حاشیه ها را کمتر می کردیم، باید شیشه رویی را ضخیم تر می گرفتیم. پس مجبور بودم تعادل را برقرار کنم. برای من این متعادل ترین محصول با توانایی های امروز ما است. می شود کمی نازک تر یا کمی سنگین تر هم ساخت، ولی این برای مان خوب است."

اما در حالی که منتقدین می گویند ال جی پلاستیک را شبیه فلز کرده و به مردم قالب می کند، آقای لی باز هم از منظر دیزاین پاسخ منتقدین را می دهد: "اگر از فلز استفاده می کردیم، بالاجبار حاشیه نمایشگر دو برابر می شد" و این اصلا چیزی نبود که ال جی برای آن شیرجه برود.

ویجیاتو

نظرات ۳۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato