واچ داگز در هفته اول 4 میلیون نسخه فروخت!

بر اساس گزارش منتشر شده توسط یوبیسافت، ناشر بازی واچ داگز، این عنوان در هفته ابتدایی عرضه خود به بازار، در سراسر جهان موفق به فروش 4 میلیون نسخه ای شده که رقمی غیر قابل پیش بینی و تعجب بر انگیز است. رقمی که حتی ناشر بازی را هم متعجب کرده.

دارن باون، مدیر فروش بریتانیا یوبیسافت در این مورد گفته: "نتایجی که ما در هفته اول عرضه بازی کسب کردیم فوق العاده اند و تعهد یوبیسافت به توسعه IP ها و تجربه های نسل جدید را نشان می دهند."

پیش تر در دیجیاتو خواندید که واچ داگز رکورد فروش یوبیسافت در روز اول عرضه را شکست و پس از Assassin's Creed 3، این بار خودش در مقام اول ایستاد. جالب اینجا است که ایو گیمو، مدیر عامل یوبیسافت تنها انتظار داشته به طور کل، واچ داگز 6.3 میلیون نسخه بفروشد که با فروش هفته اول این بازی، بعید نیست طی ماه های آینده این میزان فروش به بیش از 20 میلیون هم برسد و برای مدتی یوبیسافت Assassin's Creed را به عنوان ماشین پولسازی خود فراموش کند و واچ داگز را جایگزین آن کند. اما چه چیزی بهتر از دو ماشین اسکناس چاپ کن؟

واچ داگز 6 خرداد برای کامپیوتر و کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان، پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 منتشر و موفق به کسب میانگین امتیازات 82 شد. نسخه مخصوصی از این بازی برای کنسول Wii U در دست کار قرار دارد و البته محتواهای اضافه برای همه پلتفرم ها در مسیر ساخت قرار گرفته اند. باگ های متعدد بازی مخصوصا روی نسخه PC هم در حال برطرف کردن هستند.

ویجیاتو

نظرات ۳۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟