اطلاعات عمومی خود را با «دون دون» به چالش بکشید

اپلیکیشن های سبک Trivia در سطج جهان طرفداران بسیاری دارند. این برنامه ها با سؤال های مختلفی که مطرح می کنند، اطلاعات عمومی کاربران در زمینه های مختلف را به چالش می کشند و درگیری ذهنی لذت بخشی را برای مخاطب خود ایجاد می نمایند.

«دون دون» یک برنامه ایرانی است که بر اساس همین فلسفه شکل گرفته و قصد دارد تا با سوال های رنگارنگ خود، دانش شما در حوزه های مختلف را محک زند. «دون دون» دارای بخش های متعددی همچون فوتبال، فیلم و سریال، موسیقی و کارتون است که کاربر با مراجعه به هر یک از آن ها می تواند سوال هایی که دوست دارد را مشاهده نماید.

تیم سازنده «دون دون» به وضوح انرژی بسیاری را صرف ظاهر گرافیکی برنامه خود کرده اند و به خوبی نیز موفق شده اند تا رابط کاربری زیبایی را در برابر چشمان مخاطب قرار دهند. نکته دیگری که در این اپلیکیشن رعایت شده، صدا گذاری بسیار مناسب و همخوان با مراحل پرسش و پاسخ است. این موضوع حال و هوای جذاب تری را به «دون دون» آورده و چهره ای متفاوت از سایر اپلیکیشن های فارسی را به آن بخشیده است.

در «دون دون» به ازای هر پاسخ صحیح به امتیاز شما افزوده می شود و رتبه شما در جدول کاربران بهبود پیدا می کند. لذا اگر روحیه ای رقابتی دارید، بهتر است خود را برای یک جدال هیجان انگیز آماده کنید.

دون دون
  • دون دون
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: دون دون
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۸ مگابایت
دانلود

در ادامه نمونه یکی از سوالات دون دون در بخش کارتون ها را برای شما آورده ایم. آیا می توانید به آن پاسخ دهید؟

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟