حذف محدودیت انتخاب نام در گوگل پلاس؛ دیگر نیازی به استفاده از نام واقعی در گوگل پلاس نیست

حذف محدودیت انتخاب نام در گوگل پلاس؛ دیگر نیازی به استفاده از نام واقعی در گوگل پلاس نیست

روز سه شنبه گوگل در اطلاعیه ای خبر از حذف محدودیت انتخاب نام در شبکه مجازی اش، گوگل پلاس، داد. به نظر می رسد این اتفاق بعد از سه سال از تاریخ تاسیس و در جهت درخواست های بسیار کاربران افتاده و از این به بعد، هر کسی می تواند با نام دلخواه خود در این شبکه فعال شود.

اطلاعیه ای که این شرکت در صفحه گوگل پلاس خود قرار داده به این شرح است:

"در گذر سالها، گوگل پلاس رشد کرد و جامعه آن تاسیس شد. در این مدت ما به طور پیوسته سیاست های آن را باز کردیم. از اجازه انتخاب نام دلخواه برای صفحات Page+ گرفته تا امکان استفاده از نام کاربری یوتیوب در گوگل پلاس. امروز، ما در حال برداشتن آخرین قدم هستم: حذف محدودت انتخاب نام مستعار در گوگل پلاس.

ما می دانیم که شما مدتی به این خواسته پافشاری کردید. ما می دانیم که خط مشی ما در جهت انتخاب نام مشخص نبود و این امر، تجربه شرایط سختی را برای برخی کاربران ما ایجاد کرد. برای همین ما از شما پوزش می طلبیم و امیدواریم تغییرات امروز، یک گام به سوی پیشرفت گوگل پلاس باشد و مورد استقبال شما قرار گیرد. از شما متشکریم که نظرات و عقاید خود همیشه با ما در میان گذاشتید و همچنین، ممنون که فعالیت خود را در جهت ساخت و بهبود جامعه گوگل پلاس، ادامه می دهید."

جالب است بدانید غالبا در مورد گوگل پلاس به اشتباه گفته می شود که یک شبکه مجازی شکست خورده است که کسی به آن اهمیت نمی دهد. چرا که در سایه دیگر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یا توییتر قرار گرفته. اما با توجه به تحقیقات فورستر، اعداد و ارقام نشان می دهد که گوگل پلاس در ایالات متحده در حال نزدیک شدن به رقبای خود است. حتی در برخی موارد از آنها عبور کرده و این نشان از رشد روز افزون آن می دهد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا صدور اجازه فعالیت با نام مستعار اتفاق خوش آیندی است یا برعکس؟

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.