تبلیغ هوشمندانه ال جی برای جی ۳ و تمسخر عمر باتری رقبا

همانطوری که دیروز در مقاله ای مطرح کردیم، ال جی نیاز دارد برای موفقیت جی۳ تبلیغات گسترده ای را بر روی آن صورت دهد و با برجسته کردن نقاط قوتش، سهم بازار خود را در صنعت موبایل افزایش دهد.

اکنون به نظر می رسد مدیران ال جی خود نیز به خوبی بر این قضیه واقف هستند و برای موفقیت راهکاری های بسیار جالبی را هم در پیش گرفته اند. ال جی به تازگی با همکاری یک شرکت هواپیمایی نروژی، تبلیغات بسیار هدفمندی را در پیش گرفته و از این طریق تلاش می کند تا کاربران موبایل سایر شرکت ها را به خرید جی ۳ متقاعد نماید.

LGG3_Smart-Norwegian_2-w600

مسافرین هواپیمایی نروژ، هنگامی که در طول پرواز قصد اتصال به اینترنت WiFi هواپیما را داشته باشند، با یک بنر بزرگ بر روی تلفن خود مواجه می شوند و از این طریق با عمر باتری طولانی جی ۳ آشنا می گردند.

ال جی ترتیبی داده تا این تبلیغ هوشمندانه بر روی آیفون، محصولات سامسونگ و اچ تی سی ظاهر گردد. به نظر می رسد کره ای ها برنامه های بسیاری برای جی ۳ دارند و امیدوار هستند با قابلیت های این دستگاه نام خود را به عنوان رقیبی جدی برای سایر سازندگان جای بیندازند.

battest-w600

بد نیست اشاره کنیم که جی ۳ دارای یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر در ساعتی است و در آزمایشات وبسایت GSMarena موفق شده تا رکورد ۲۵ ساعت و ۵۴ دقیقه را جهت مکالمه از خود به ثبت رساند.

ویجیاتو

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟