یوبی سافت 8 میلیون نسخه از واچ داگز وارد بازار کرده است

یوبی سافت سال مالی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته و با عرضه عناوین بزرگی چون Assassin's Creed: Unity در پایان سال میلادی، این موفقیت را جشن می گیرد. یوبی سافت اعلام کرد بیش از 8 میلیون نسخه از بازی واچ داگز را در بازار توزیع کرده در حالی که تقریبا اندکی بیش تر از 6.3 میلیون نسخه از آن ها به دست مشتریان رسیده است.

واچ داگز در روز اول عرضه اش، بین تمامی بازی های یوبی سافت رکورد دار سریع ترین فروش شد و یک هفته بعد از عرضه هم اعلام شد که بازی 4 میلیون نسخه فروش داشته. بنابراین از فاصله هفته دوم تا به امروز، واچ داگز فروشی معادل 2.3 میلیون داشته. احتمالا صحبت های پیرامون بازی، باگ های غیر قابل تحمل و مشکلاتی از این دست، خریداران بسیاری را آگاه کرده.

WatchDogsHackingStats

در آماری دیگر که در صفحه توییتر بازی منتشر شد، آمار رسمی تعداد هک هر بازیکن روی نمودار رفته. به طور متوسط هر بازیکن، 280 بار از گزینه «هک» روی تلفن همراه مخصوص آیدن استفاده کرده و در مجموع اگر بخواهیم در نظر بگیریم، 1,773,131,550 بار، مردم ناآگاه شیکاگو توسط آیدن پیرس ها که همان گیمرها باشند هک شده اند.

با توجه به موفقیت بالای واچ داگز در زمینه فروش، ایو گیمو، مدیر عامل یوبی سافت علاقه خود را برای عرضه عناوین بیشتر از این سری اعلام کرده. شاید حتی سال دیگر شاهد عرضه نسخه بعدی واچ داگز باشیم. از یوبیسافت هیچ چیز بعید نیست.

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟