تکنولوژی Sense به شما کمک می کند تا خواب راحت تری داشته باشید

اگرچه تمام طول مدت روز را صرف سر و کله زدن با تکنولوژی و وسایل مختلف می کنیم، ولی قرار نیست این گجت ها حتی زمان خواب هم دست از سرمان بردارند. Sense یک محصول جدید در کیک استارتر به شمار می رود که هدفی جز رقم زدن یک خواب آرام برای صاحبان اش ندارد.

این محصول، ترکیبی از دو دستگاه مختلف است. قسمتی اصلی درون اتاق خواب شما قرار می گیرد و این محیط را بررسی می کند. درون این قطعه یک حسگر نور محیطی، یک میکروفون، سنسور دما، سنسور رطوبت، یک اسپیکر، حسگر فاصله، حسگر ذرات ریز، بلوتوث و وای فای تعبیه شده. این قسمت دستگاه تقریبا همه مدل سنسوری درون خود دارد تا به وسیله آن ها بتواند بیشترین اطلاعات ممکن را در زمان خواب شما به دست آورد.

قسمت دوم دستگاه Sense Pill نام دارد که به بالش شما می چسبد و عمدتا حرکات فرد را با استفاده از شتاب سنج و ژیروسکوپ مورد بررسی قرار می دهد.

Sense تمامی اطلاعات را از طریق یک اپلیکیشن که روی تلفن همراه شما نصب می شود در اختیارتا قرار می دهد تا شرایط مطلوب برای یک خواب عالی را فراهم کنید. اگر هوا بیش از حد عادی گرم باشد، Sense به شما اطلاع می دهد، اگر رطوبت کلی به قدری بالا باشد که خوابیدن را مشکل کند، باز هم سنس به شما می گوید چگونه مشکل را برطرف کنید. در مجموع، همه عوامل توسط این گجت کنار هم قرار می گیرند تا شبی رویایی داشته باشید.

این گجت روز گذشته با هدف کسب 100 هزار دلار روی وبسایت کیک استارتر قرار گرفت و در کمتر از چند ساعت این رقم جمع آوری شد. شما هم اگر مایل به پشتیبانی از این ایده هستید می توانید با مراجعه به صفحه این محصول در کیک استارتر و با پرداخت 99 دلار، صاحب یکی از این دستگاه ها در زمان عرضه شوید.

در ادامه مطلب دیجیاتو گالری تصاویر این گجت نوآورانه را مشاهده کنید.

sense_cotton_unlit_sleep_pill

Bedroom-2

Bedroom-1

problem

wakeup

alarm

currently

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟