اچ تی سی اپلیکیشن های خود را برای تمام موبایل های اندرویدی عرضه خواهد کرد

اچ تی سی شرکتی است که سابقه خوبی در ساخت اپلیکیشن و طراحی پوسته برای اندروید دارد. حالا این شرکت قصد دارد اپلیکیشن های انحصاری خود را برای دیگر موبایل های اندرویدی عرضه کند؛ فارغ از اینکه چه شرکتی سازنده آن تلفن اندرویدی است.

بنا به گزارش های رسیده اچ تی سی یک واحد کسب و کار جدید با نام آزمایشگاه های HTC Creative ایجاد کرده و از طریق آن قصد دارد اپلیکیشن های خود را آماده کند. اولین محصولی که در دست آماده سازی قرار گفته اپلیکیشن Zoe است که اولین بار در مدل One M7 قرار گرفت. Zoe به شما امکان اتصال 16 ویدیو و عکس به یکدیگر را می دهد. تنها کاری که شما باید انجام دهید انتخاب تصاویر و پوسته کلیپ است و سپس اپلیکیشن به صورت خودکار یک ویدیوی خاطره انگیز به شما تحویل می دهد.

همچنین اچ تی سی در این اپلیکیشن قابلیت به اشتراک گذاری کلیپ ها را در سایر شبکه های اجتماعی قرار داده است. از آنجایی که Zoe در ابتدای مسیر است احتمالا فعلا فقط در موبایل های رده بالای دیگر شرکت ها با حداقل اندروید 4.4 نصب شود. اچ تی سی برنامه ریزی کرده که قابلیت های Zoe را بهبود ببخشد و در اواخر این هفته نسخه جدید را منتشر کند و همچنین، با حذف محدودیت های نصب، آن را به دیگر دستگاه ها هم انتقال دهد.

گروه Creative Labs قصد دارند دیگر اپلیکیشن های انحصاری این شرکت تایوانی را هم برای تمام تلفن ها و تبلت های اندرویدی آماده عرضه کنند.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟