با اپلیکیشن ZDBox گجت اندرویدی خود را به طور کامل مدیریت کنید

اپلکیشن های زیادی هستند که به شما کمک می کنند تا مدیریت بهتری به روی تلفن یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید. اما به جرات می توان گفت هیچ کدام به اندازه ZDBox کامل نیستند.

ZDBox یکی از معدود اپلیکیشن هایی است که توانست توسط انجمن XDA-Developers پنج ستاره را دریافت کند. به وسیله ابزاری که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد، سرعت و مصرف باتری را بهبود ببخشید.

خوشبختانه کار کردن با اپلیکیشن بسیار ساده است و هیچ روال پیچیده ای ندارد. ZDBox ابزارهای مختلفی مثل: پاک کردن فایل های اضافی، نمایش اطلاعات باتری، مقدار اینترنت مصرف شده و غیره دارد که در ادامه مطلب نگاهی به برترین آنها خواهیم داشت.

قابلیت های کلیدی اپلیکیشن ZDBox:

com.zdworks.android.toolbox4

Anyshare: به وسیله این قسمت شما می توانید فایل های خود را از طریق وایرلس به دیگر گجت های اندرویدی ارسال کنید.

Quick Switches: با سوایپ به سمت چپ به سوئیچ ها دست خواهید یافت. در این قسمت شما می توانید فایل های اضافی را با یک دکمه حذف کنید. ضمن اینکه ۱۴ دکمه دیگر هم مثل فعال سازی حالت ذخیره انرژی، تغییر مدت زمان روشن بودن صفحه نمایش و غیره در این قسمت وجود دارد.

ویجت‌ها: یکی از ویژگی های خوب این اپلیکیشن، ویجت هایی است که شما می توانید به صفحه خانگی خود اضافه کنید. تقریبا هرآنچه که لازم داشته باشید را در این ویجت ها خواهید یافت.

Battery Info: در این قسمت اطلاعات مربوط به باتری تلفن همراه یا تبلت اندرویدی خود را خواهید دید. مثل: مدت زمان شارژ باقی مانده، دما، سلامت و غیره. در این قسمت می توانید حالت ذخیره انرژی را فعال یا غیر فعال کنید.

Mobile Traffic: مصرف اینترنت روزانه و ماهانه خود را در این بخش از اپلیکیشن می توانید تحت نظر داشته باشید.

App Lock: به وسیله کلمه عبور یا پترن اپلیکیشن های خود را قفل و از دسترس نامحرمان دور کنید.

Task Killer: این بخش به شما کمک می کند که اپلیکیشن های بلااستفاده را ببندید. این بخش در صورت "روت بودن" گجت اندرویدی شما امکانات بیشتری خواهد داشت. به طور مثال می توانید جلوی اجرای خودکار اپلیکیشن ها را ببندید.

Uninstaller: با ZDBox به سادگی می توانید هر تعداد از اپلیکیشن های اضافی خود را با یک کلیک حذف کنید.

com.zdworks.android.toolbox2

ZDBox جزو اپلیکیشن هایی است که توسط کاربران مورد استقبال خوبی قرار گرفته و حدود ۲۰ میلیون نفر آن را از پلی استور دانلود کرده اند. ما هم به شما پیشنهاد می کنیم از آن غافل نشوید.

ZDBox
  • ZDBox
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ZDworks Co.,Ltd.
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶ مگابایت
دانلود

 

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟