Sumico؛ بازی با اعداد به شیوه ای متفاوت

بازی با اعداد آمادگی ذهنی بالایی می طلبد و نگاه کردن به آن به عنوان یک بازی، شاید نیاز به مهندسی های بسیاری داشته باشد. از طراحی گیم پلی گرفته تا طراحی اشیاء موجود در محیط، مخصوصا اگر بازی به سادگی سومیکو و دو بعدی باشد. ظاهر گرافیکی و رابط کاربری بازی فوق العاده زیبا طراحی شده.

همه چیز، حتی قاب کلی زمین بازی هم بر اساس ۶ ضلعی های هندسی طراحی شده و به ندرت هم از دایره در طراحی ها استفاده کرده اند. موسیقی بازی هم جوی آرامش بخش ایجاد می کند تا ذهن کاربر آماده عملیات ریاضی شود. ایجاد دلهره و اضطراب در این سبک بازی ها چیزی جز متنفر شدن کاربر به همراه ندارد. هدف شما در هر مرحله در قسمت بالا سمت چپ نمایش داده می شود. برای مثال در تصویر پایین، سمت چپ، هدف شما ایجاد عدد ۷ و در تصویر کناری، ایجاد عدد منفی ۱ خواهد بود.

2

خیلی کم پیش می آید که یک عنوان ابتدا برای اندروید منتشر شود و سپس نسخه iOS آن در دست توسعه قرار بگیرد اما سومیکو در این دسته قرار دارد و خلاف جهت حرکت کرده. ورژن اندرویدی این بازی ۱۳ آگوست منتشر شده و اپلی ها باید تا ماه سپتامبر منتظر بمانند تا این بازی به صورت رایگان در اپ استور منتشر شود.

Sumico - the numbers game
  • Sumico - the numbers game
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ludomotion
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۲ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟