اپل فعالان صنعت مد را به مراسم پیش رو دعوت کرده است

همانطور که در جریان اخبار هستید، تنها ۲ روز تا مراسم معرفی محصولات آینده اپل باقی مانده و اخیرا مشخص شده که تعدادی از دعوت شدگان به این رویداد، تعدادی از فعالان صنعت مد و لباس است. جالب اینکه به طور کلی نسبت به گذشته، اپل رسانه های بیشتری را به این مراسم سالانه خود دعوت کرده.  این فراخوان از وبلاگ نویسان و فعالان مد به ما این نشانی را می دهد که امکان دارد به طور جدی شاهد معرفی ساعت هوشمند اپل، موسوم به iWatch باشیم.

خبرگزاری رویترز گزارش می دهد که ماری کلیر و Fashionista جزو برترین افراد و رسانه های مربوط به مد هستند که برای نخستین بار به این مراسم دعوت شده اند. کلیر در این رابطه می گوید: "من حدس می زنم دلیل دعوت از ما، معرفی محصولات پوشیدنی باشد. احتمالا اپل قصد دارد یک ورود بسیار قدرتمند به گجت های مربوط به دنیای مد داشته باشد. امری که تا الان توسط این شرکت انجام نشده بود."

خیلی از خبرگزاری ها از احتمال معرفی ساعت آیواچ توسط اپل می دهند. چرا که نشانه های زیادی در رابطه با این موضوع وجود دارد که یکی از آنها استخدام رسمی مارک نیوسان است. اما برخی خبرگزای های دیگر پا را فراتر گذاشته و احتمال می دهند که اپل قصد دارد مجموعه ای از گجت های مربوط به مد با نام iCollection را معرفی کند.

به هر حال مراسم ۲ روز آینده اپل، شایعات و اخبار زیادی به همراه داشته و به همین دلیل، شور و التهاب فراوانی را در فضای مجازی و خبرگزاری ها ایجاد کرده. ما در دیجیاتو شما را در جریان آخرین اخبار مربوط به این رویداد خواهیم گذاشت.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟