آیا اپل از برجستگی دوربین آیفون ۶ خجالت زده است؟

آیا اپل از برجستگی دوربین آیفون ۶ خجالت زده است؟

آیفون ۶ دارای ضخامتی برابر ۶.۹ میلی متر و بدنه ی فلزی جذاب است و اپل آن را یکی از بهترین طراحی های خودش می داند. اما در این طراحی یک قسمت سبب شده تا حرف و حدیث های بسیاری پدید بیاید؛ این قسمت چیزی نیست به جز حلقه ی برآمده ای که در اطراف لنز دوربین اصلی این تلفن هوشمند قرار دارد و البته به نظر می رسد اپل تا حدی تلاش می نماید این نقطه ضعف ظاهری را پنهان کند.

اگر در وب سایت کمپانی یاد شده به مرور عکس های مرتبط به آیفون ۶ بپردازید در بسیاری از این تصاویر حلقه ی برآمده مذکور را مشاهده نخواهید کرد، هر چند در برخی دیگر از تصاویر به وضوح می توانید آن را ببینید.

2اپل می تواند این امر را حاصل نورپردازی یا نحوه ی قرار گیری آیفون وانمود نماید، ولی برای بسیاری از کاربران این شبهه وجود دارد که کمپانی یاد شده در تصاویر تهیه گشته از تلفنهای هوشمند جدیدش دخل و تصرف نموده و آنها را ویرایش کرده است.

مسلماً هیچ کمپانی تمایل ندارد ضعف های طراحیش چندان دیده شوند و شاید این امر برای برندی که همواره ظاهر محصولاتش مورد تعریف و تمجید بوده است ابدا خوشایند محسوب نشود، ولی اینکه اپل حتی در تصاویر خبریش نیز تلاش کرده است تا برآمدگی موجود در اطراف لنز را حذف کند این شک برای تلاش شرکت یاد شده در لاپوشانی نقاط ضعف طراحی محصول جدیدش را بیش از پیش تقویت می نماید.

در ادامه ی مطلب می توانید تصاویری بیشتری از آیفون ۶ را که در آنها اپل تلاش کرده است تا برآمدگی اطراف لنز دوربین را حذف نماید مشاهده کنید.

3 5 6 7 8

نظرات ۷۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato