Diamond Digger Saga؛ کاوش در اعماق زمین

کینگ که در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین و ثروتمندترین استودیوهای انگلیسی است که با تولید و عرضه بازی های پازل رنگارنگ اش به شهرت رسید. Candy Crash Saga را به راحتی می توان محبوب ترین بازی این شرکت نامید اما تولیدات اخیر استودیو همچنان کیفیت اصیل خود را حفظ کرده اند.

جدیدترین بازی این کمپانی با نام Diamond Digger Saga، شباهتی کلی به تمامی تلاش های پیشین King دارد و گیم پلی آن به همان اندازه جذاب و اعتیاد آور طراحی شده. اگر از این سبک تنفر نداشته باشید، امکان ندارد هر بار که وارد بازی می شوید حداقل 10 مرحله را بازی نکنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در تک تک ساخته های King به آن توجه بسیاری شده، طراحی رابط کاربری، رنگ پردازی و کاربرپسند بودن شمایل بازی است. استفاده از ترکیب های شاد و زنده، باعث می شود که مخاطب مایل باشد زمان بیشتری را با Diamond Digger Saga سپری کند.

مراحل مختلف، اهداف متفاوتی دارند و هر چه جلوتر بروید متنوع تر می شوند. از به دست آوردن سکه های بیشتر تا بیدار کردن کرم های شب تاب. بیش از 150 مرحله در حال حاضر وجود دارد که می توانید با آن ها سرگرم شوید و پس از آن منتظر قسمت های بعدی باشید.

Diamond Digger Saga
  • Diamond Digger Saga
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: King
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 36.6 مگابایت
دانلود


 

تصاویر بیشتری از این بازی در ادامه مطلب قرار گرفته است.

unnamed (1)

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟