ارتقا به ویندوز ۹ برای کاربران ویندوز ۸ رایگان خواهد بود

مایکروسافت قصد دارد فردا مصادف با ۳۰م سپتامبر (هشت مهر) ماه در رویدادی که فقط خبرنگاران دارای دعوتنامه ی ویژه ی این شرکت، مجاز به حضور در آن هستند، برخی از قابلیت های جدید نسخه ی آتی سیستم عامل محبوب دسکتاپش موسوم به ویندوز که در حال حاضر با اسم رمز Threshold شناخته می شود را معرفی و رونمایی کند.

خبر برگزاری رویداد یاد شده نیز نتوانسته است جلوی درز شایعات پیرامون امکانات جدید این سیستم عامل را بگیرد و تا کنون شاهد لو رفتن قابلیت هایی مانند مرکز اعلانات جدید و همینطور دسکتاپ های مجازی بودیم و اکنون با اخباری که از منابع حاضر در کشور اندونزی می رسد به نظر می آید مایکروسافت سیاست های ویژه ای را در رابطه با کاربران پیشین سیستم عامل دسکتاپش اتخاذ نموده است.

بر مبنای گزارش پورتال خبری Detik حاضر در اندونزی، مدیر دفتر مایکروسافت در این کشور طی مصاحبه ای اعلام کرده است کاربران ویندوز هشت قادر خواهند بود سیستم عامل کامپیوترهای خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ی خاصی به نسخه ی بعدی این محصول نرم افزاری ارتقا دهند.

تا پیش از این شایعات و گمانه زنی هایی پیرامون مسئله ی یاد شده وجود داشت ولی این اولین باری است که یکی از افراد دارای سمت رسمی در این شرکت به صراحت در مورد آن سخن به میان آورده و شایعات یاد شده را تائید نموده است.

حدود یک ماه قبل WZOR (منبع روسی که در لو دادن اخبار پیرامون مایکروسافت تبحر دارد) از برنامه ی ویژه ی مایکروسافت جهت ارتقا کاربران فعلی ویندوز XP به ویندوز ۹ اطلاع داده بود و اعلام کرده بود این :.8*رکت بسته های ویژه یی را برای ترغیب کاربران یاد شده به استفاده از نسخه ی آتی سیستم عاملش ارائه خواهد نمود. باید منتظر ماند و دید بر مبنای اخبری که فردا از رویداد مایکروسافت منتشر خواهد گشت شایعات مورد اشاره تا چه حد رنگ واقعیت را به خود خواهند گرفت.

ویجیاتو

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟