Fitbit دستنبدهای سلامتی جدید خود را معرفی کرد

Fitbit دستنبدهای سلامتی جدید خود را معرفی کرد

Fitbit یکی از شرکت هایی است که به تولید دستبند های سلامتی می پردازد و اخیرا از سه مدل جدید خود رونمایی کرده است. این محصولات با نام های Charge، Charge HR و Surge به بازار عرضه می شوند و جایگزین Fitbit Force خواهند شد.

این سه محصول هم به مانند دیگر محصولات سلامتی به ردگیری فعالیت های ورزشی شما می پردازند و فروش آنها در سال ۲۰۱۵ آغاز خواهد شد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نسخه ابتدایی این سه محصول، Fitbit Charge نام دارد و ارزان قیمت ترین این سه مدل است. این محصول با قیمت ۱۲۹ دلار به فروش می رسد و اطلاعات عمومی حرکتی شما را ثبت می کند. مواردی همچون: تعداد قدم ها، مسیر طی شده، وضعیت خواب و غیره. این محصول دارای یک نمایشگر OLED با کوچک است که زمان و اطلاعات مختصر حرکتی شما را نشان می دهد و همچنین طول عمری در حدود ۷ روز خواهد داشت.

gsmarena_001

Fitbit Charge HR ظاهری کاملا مشابه نسخه قبلی دارد و علاوه بر امکانات بالا، از سنسور ضربان قلب هم بهره می برد و به همین دلیل، در تمام طول روز شما را از این جهت تحت نظر خود خواهد داشت. Charge HR طول عمر باتری حدود ۵ روز دارد و با قیمت ۱۴۹ دلار عرضه می شود.

اما Fitbit Surge با امکاناتی مثل نمایشگر لمسی، کنترل موسیقی و غیره تقریبا یک ساعت هوشمند محسوب می شود. تقریبا شما تمام انتظاراتی که از یک ساعت هوشمند دارید را Surge برای شما برآورده خواهد کرد و می توانید کنترل تلفن هوشمند خود را با این محصول در دست داشته باشید. این محصول با داشتن یک GPS داخلی، مقدار مسافت و مسیر حرکت شما را ثبت می کند. Surge می تواند تا ۷ روز با یک بار شارژ دوام بیاورد و به قیمت ۲۴۹ دلار فروخته خواهد شد.

هر سه محصول اطلاعات کسب شده از شما را به وسیله اپلیکیشن Fitbit به تلفن هوشمندتان منتقل می کند و شما از طریق آن، می توانید نسبت به وضعیت بدنی خود اشراف کامل داشته باشید.

ویجیاتو

نظرات ۲۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato