تماشا کنید: ویدیوی تبلیغاتی جدید مایکروسافت علیه مک بوک ایر

تماشا کنید: ویدیوی تبلیغاتی جدید مایکروسافت علیه مک بوک ایر

تماشا کنید: ویدیوی تبلیغاتی جدید مایکروسافت علیه مک بوک ایر

پیش از این مایکروسافت، مک بوک ایر اپل را در ویدیو های تبلیغاتی خود برای سرفس پرو ۳ مورد حمله قرار داده بود. هم اکنون نیز این حمله با ویدیویی شامل لنوو یوگا ۳ پرو، ادامه دارد. مایکروسافت در ویدیوی مذکور، تمام ویژگی های مک بوک ایر، از جمله 'ضخامت' ۱۷ میلی متری اش را با ویژگی های یوگا ۳ پرو، مانند 'ظرافت' ۱۳ میلی متری مقایسه می کند. تمرکز این ویدیوی تبلیغاتی، بیشتر به معرفی انعطاف پذیری این تبلت، صفحه نمایش لمسی آن و حالت هایی که این دستگاه قابلیت تبدیل به آن ها را دارد، می پردازد. این ویدیو با پذیرفتن شکست و ترک میدان توسط مک بوک ایر به پایان می رسد.

توضیحات بیشتر و ویدیو این تبلیغ را در ادامه مطلب از دست ندهید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Yoga 3 Pro – Let’s Dance.mp4"]

 

تبلیغات مایکروسافت علیه محصولات اپل، با آیپد و مقایسه قابلیت های نرم افزاری آن با ویندوز ۸ آغاز شد. اما کاهش چشمگیر آمار فروش این دستگاه، توجه مایکروسافت را به مک جلب کرد. بد نیست اشاره کنیم که به تازگی و به لطف رشد ۸.۹ درصدی فروش کامپیوتر های اپل، این شرکت توانست نام خود را در بین پنج تولید کننده برتر کامپیوتر در جهان قرار دهد.

تصمیم گیری درباره تاثیر مثبت این نوع تبلیغات خیلی سخت است؛ اما دو برابر شدن آمار فروش سرفس های مایکروسافت، می تواند نشان از تاثیر مثبت تبلیغات این شرکت علیه مک بوک ایر داشته باشد. هرچند، لپ تاپ ساخت اپل، مزایایی نیز در مقابل محصولات مایکروسافت دارد که در ویدیو های مایکروسافت نشانی از آن ها دیده نمی شود. مزایایی از جمله عمر باتری بالاتر و قیمت کمتر.

به عنوان مثال، قیمت پایه مک بوک ایر معادل ۹۹۹ دلار، و قیمت پایه یوگا ۳ پرو ۳، معادل ۱۲۹۹ دلار است. این تفاوت ۳۰۰ دلاری، بیشتر به خاطر صفحه نمایش بهتر یوگا ۳ نسبت به مک بوک ایر است. اما قطعا استفاده اپل از صفحه نمایشی با کیفیت پایین تر، در عمر باتری ۱۳ ساعتی این دستگاه در مقابل مدت زمان ۷ ساعته یوگا ۳ پرو، بی تاثیر نبوده است.

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل