نگاهی بر نسخه جدید اپلیکیشن نبض بازار

نگاهی بر نسخه جدید اپلیکیشن نبض بازار

نگاهی بر نسخه جدید اپلیکیشن نبض بازار

تقریبا اوایل آبان ماه بود که به "اتیکت"، اپلیکیشنی برای آگاهی از قیمت های روز اجناس در بازار پرداختیم. نبض بازار نیز از جمله همین اپلیکیشن هاست که نسبت به اتیکت قدیمی تر بوده و کاربران بیشتری را هم به خود جذب کرده است. به بهانه انتشار نسخه ۳.۰ نبض بازار، تصمیم گرفتیم تا به بررسی تغییرات و امکانات اضافه شده در این بروزرسانی بپردازیم.

برای آگاهی از تغییرات نسخه جدید، در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مهم ترین تغییر نسخه سوم نبض بازار، طراحی رابط کاربری از نو و ایجاد تغییرات ساختاری در آن بوده است. از لحاظ فنی سرعت باز کردن صفحات به طرز محسوسی بالاتر رفته و ضمنا قالب جدید و زیبایی برای منوی هر محصول طراحی شده.

همانند تایملاین های فیسبوک، با ورود به منوی هر کالا به غیر از مشاهده عکس پروفایل، عکس کاوری هم برایش در نظر گرفته شده که هم به محیط اپلیکیشن زیبایی بخشیده و هم موجب لذت بردن کاربر از کار با نبض بازار گردیده است.

Nabze Bazaar 2

از این پس در نبض بازار قادرید تصاویر بزرگتر و با کیفیت تری از محصولات مشاهده کرده و ضمنا با ورود به تب جدید "نقد و بررسی"، مطالب نوشته شده در وبسایت های فارسی در مورد کالای مورد نظرتان رامطالعه بفرمائید. همچنین دو دسته بندی جدید "سخت افزار" و "ساعت" نیز به دسته کالاهای نبض بازار افزوده شده اند.

اگر در بدو ورود به اپلیکیشن برای خود یک حساب کاربری باز کنید، در نسخه جدید قادرید از تصاویر وبسایت گراواتار برای عکس پروفایلتان استفاده کرده و حالا با نام خود پای هر محصول نظر بگذارید. نسخه جدید نبض بازار را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.

نبض بازار
  • نبض بازار
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: همراه یار
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل