Blocky Roads؛ جاده های پیکسلی

Blocky Roads؛ جاده های پیکسلی

Blocky Roads؛ جاده های پیکسلی

ماینکرفت بازی بسیار ساده ای از لحاظ جلوه های بصری بود، با این وجود گیم پلی خلاقانه و سرگرم کننده اش موجب میلیونی شدن تعداد طرفدارانش در سراسر دنیا شد. شاهکار برنامه نویسی موجانگ، به قدری در دنیای بازی ها تأثیرگذار بود که از زمان عرضه اش تا کنون، صدها بازی با اقتباس از آن ساخته و برای پلتفرم های مختلف عرضه شده اند. Blocky Roads نیز بازی خوش ساختی از همین دسته است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

ماشین سواری در دنیای پیکسلی مشابه ماینکرفت، تجربه ای است که هر گیمری را به وجد می آورد. در این بازی، باید بیابان های گرم و سوزان، جنگل ها و تپه های برفی را با ماشین پیکسلی خود پشت سر گذاشته و ضمن حفظ تعادل، با مدیریت مصرف سوخت مرحله را صحیح و سلامت به پایان برسانید.

Blocky Roads 2

۱۴ وسیله نقلیه آماده، شامل انواع ماشین، وانت و موتورسیکلت در این جاده های پرخطر زیر پای شما هستند و اگر هیچ کدامشان را نپسندیدید، قادرید با ترکیب پیکسل ها با هم ماشینی به سلیقه خود طراحی کنید؛ حتی خصوصیات ظاهری راننده هم در بلاکی رودز قابل تغییرند.

دوازده جاده متنوع با گرافیک پیکسلی چشم نواز در بازی وجود دارند که مهارت های رانندگی شما را به چالش کشیده و شما را به شدت معتاد خود خواهند کرد. پیشنهاد می کنیم که همین حالا آن را دانلود کرده و از رانندگی در دنیای خوش رنگ و لعابش لذت ببرید.

Blocky Roads
  • Blocky Roads
  • قیمت: رایگان (نسخه iOS به قیمت ۰.۹۹ دلار)
  • سازنده: .Dogbyte Games Kft
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۶ / ۱۹.۸ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل