برخی از کاربران آیفون ۶ پلاس از خرابی دوربین اصلی این محصول گلایه دارند

برخی از کاربران آیفون ۶ پلاس از خرابی دوربین اصلی این محصول گلایه دارند

برخی از کاربران آیفون ۶ پلاس از خرابی دوربین اصلی این محصول گلایه دارند

برخی از کاربران آیفون ۶ پلاس با دوربین پشتی تلفن هوشمند خود به مشکل بر خورده اند و بر اساس گفته های آنها این دروبین حتی در زمان هایی که در وضعیت کاملاً ثابت و بدون حرکت قرار دارد فاقد توانایی فوکوس و لرزشگیری است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

2014-10-20222833

کاربری که تصویر بالا را ثبت کرده است آن را در انجمن کاربران شرکت اپل منتشر کرده و می گوید، کلیه اپلیکیشن ها را بسته، موبایلش را ریبوت کرده، کلیه تنظیمات آن را ریست نموده و در نهایت به آخرین نسخه از iOS ارتقایش داده است ولی کماکان مشکل یاد شده پا برجا بوده و دوربین آیفون ۶ پلاسش به درستی عمل نمی کند.

برخی دیگر از کاربران نیز در انجمن پیش تر اشاره شده گلایه های مشابهی از دوربین نسخه ی گرانتر و بزرگتر آیفون ۶ را مطرح کرده اند. در ویدئویی که در زیر آورده شده است مردی با نام Guarav Pathak توضیح می دهد که آیفون ۶ پلاس وی پس از چند هفته استفاده دوربین اصلیش دچار اشکال گشته و تصاویر و ویدئو ها را به صورت محو و غیر واضح ثبت می کند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iPhone-6-Plus-Issue.mp4"]

Pathak می گوید وقتی قصد دارد از دوربین استفاده نماید صدای حرکت قطعه ای مکانیکی از داخل تلفنش به گوش می رسد. که همین گفته این احتمال را مطرح می کند در تلفن های دچار اشکال یکی از قطعات مرتبط به تکنولوژی OIS یا همان لرزشگیر اپتیکال که مختص آیفون ۶ پلاس است دچار خرابی گشته باشد. کار اصلی OIS ثبت تصاویری واضح و شفاف در شرایطی است که کاربر با موبایلش در حین حرکت اقدام به تصویر برداری می کند.

اپل تا کنون توضیحی در این رابطه ارائه نکرده و به نظر می آید تعداد تلفن های به مشکل بر خورده هم زیاد نباشند هر چند تعدادی از کاربرانی که با این مسئله مواجه شده اند اعلام نموده اند با مراجعه به فروشگاه های کمپانی تولید کننده و مطرح کردن وضعیت پدید آمده موفق شده اند بدون قید و شرط آیفون ۶ پلاس خود را تعویض نمایند.

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل