نمایش قدرت دوربین اکسپریا Z3 توسط عکس های سه عکاس حرفه ای

نه تنها تلفن هوشمند اکسپریا Z3 باریکترین تلفن هوشمندی است که گواهی IP68 را دارد و نیز در بین هم رده های خود بهترین عمر باتری را داشته و صفحه نمایش بسیار خوبی دارد، بلکه مجهز به دوربین قدرتمندی نیز هست. البته اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید، همانند سه عکاس حرفه ای به نام ها Greg Funnell و Ben Thomas و J.N. Silva که به ترتیب اهل لندن، ملبورن و نیویورک هستند.

این عکاسان هر کدام یک دستگاه اکسپریا Z3 یا اکسپریا Z3 کامپکت دارند و هیاهوی کار آنها از جایی شروع شد که عکس های خود را در آکادمی عکس تازه تاسیس اکسپریا به اشتراک گذاشتند. این آکادمی مکانی است برای به اشتراک گذاری نکته ها، ترفندها و همکاری عکاسان. اگر چه در رقابت دوربین های تلفن های هوشمند که توسط فون آرنا برگزار شده، اکسپریا Z3 نتوانست برنده شود اما با اینحال خوب عمل کرده است.

تصاویری که در ادامه خواهید دید مهر تاییدی است بر اینکه در اکثر مواقع، افرادی که با دستگاه مورد بحث عکس می گیرند، یک تصویر عالی یا تصویری با روشنایی خوب را می توانند ثبت کنند.

تکنولوژی Cyber-Shot و دوربین های هندی کم سونی در اکسپریا Z3 با یک لنز ۲۰ مگاپیکسلی با گشادگی ۱/۲.۳ و تکنولوژی Exmor RS ترکیب شده که با پردازنده ی قدرتمند این تلفن هوشمند و G Lens‌ آن که ۲۵ میلیمتری  است تکمیل می شود. به همه ی موارد یاد شده حساسیت بالای ۱۲۸۰۰ به نور را نیز اضافه کنید.

از عکس های مایل کوچک گرفته تا تصاویری که در شب به خوبی گرفته می شوند، تلفن هوشمند یاد شده، با قرار گرفتن در دستان سه عکاس حرفه ای منجر به ثبت تصاویر فوق العاده ی شده که در ادامه می بینید.

Ben-Thomas-1 New-York---contrast-shots-with-the-Xperia-Z3 Melbourne---tilt-shift-photography-with-the-Z3-Compact London---night-shots-with-the-Xperia-Z3 J.N.-Silva-4 J.N.-Silva-3 J.N.-Silva-2 J.N.-Silva-1 Greg-Funnell-4 Greg-Funnell-3 Greg-Funnell-2 Greg-Funnell-1 Ben-Thomas-4 Ben-Thomas-3 Ben-Thomas-2

ویجیاتو

نظرات ۴۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟