تفنگ های منور را فراموش کنید؛ بالن ها به نجات شما می آیند

تفنگ های منور را فراموش کنید؛ بالن ها به نجات شما می آیند

تفنگ های منور را فراموش کنید؛ بالن ها به نجات شما می آیند

همه ما یکی از این صحنه های پر التهاب و اضطراب فیلم ها و بازی های اکشن را دیده ایم. شخصی در یک بیابان بزرگ، یا در رشته کوهی عظیم گم شده و جز نور مهتاب و ستارگان هیچ چیز دیگری یاور او نیستند. ناگهان متوجه می شود که یک تفنگ منور با خود همراه دارد و با آن می تواند وضعیت جغرافیایی خود را گزارش دهد و درخواست کمک کند.

بسیار خوب، بگذارید اندکی از این فضا فاصله بگیریم، قصد تعریف کردن سکانسی از فیلم معروف هالیوودی را نداریم، می خواهیم پروژه ای هیجان انگیز و جالب که اخیرا در کیک استارتر به معرض نمایش در آمده را به شما نشان دهیم.

در ادامه مطلب با معرفی Rescue Me Balloon با دیجیاتو همراه باشید.

دستگاه Rescue Me Balloon (به فارسی: بالن، من را نجات بده)، از محفظه ی ضد آب پلاستیکی ساخته شده که ۱۵ سانتی متر طول و ۵ میلی متر عرض و وزنی معادل ۱۰۰ گرم دارد؛ بنابراین به راحتی درون ماشین، قایق و حتی کوله پشتی شما جای می گیرد. گیره ای که در کنار آن قرار دارد به شما اجازه می دهد آن را از کوله ی خود هم آویزان کنید تا فضای داخلی کیف برای محتویات مهم تر حفظ شده باشد.

زمانی که حس کردید نیاز به نجات یافتن دارید، در آن را باز می کنید تا هزار لامپ LED ده واتی کوچک به کمک تان آیند. سازندگان RMB معتقدند که نور این لامپ ها از فاصله ی بیش از ۳ کیلومتری هم قابل دیدن است. با استفاده از گاز هلیوم، بالنی که روی آن علامت S.O.S درج شده، ۴۵ متر بالای سر شما قرار می گیرد. از آنجایی که منور حداکثر ۱۵ دقیقه روشنایی ایجاد خواهد کرد، RMB برای اقامت یک هفته ای در میان زمین و هوا طراحی شده.

ورژن پیشرفته تری هم وجود دارد که جز انجام عملیات نجاتی که برای تان تعریف کردیم، کارهای ساده تر هم انجام می دهد. فرض کنید در یک جنگل بزرگ قرار دارید و اصلا دوست ندارید کمپ تان را گم کنید، یک بالن به هوا می فرستید تا اگر چندین کیلومتر هم از دوستان تان دور شدید، بدانید که باید به کجا برگردید.

اگر مایل به خرید یکی از این وسایل هستید، ضمن پرداخت ۴۰ دلار (۵۰ دلار برای ورژن پیشرفته تر) در صفحه کیک استارتر این پروژه، می توانید از تیم سازنده حمایت به عمل آورید. Rescue Me Balloon به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار نیازمند است و اگر این هزینه تامین شود، پروژه در آپریل ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/video-468496-h264_high.mp4"]

 

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل