اندروید آب نبات چوبی به روی کمتر از ۰.۱٪ از دستگاه ها نصب شده است

اندروید آب نبات چوبی به روی کمتر از ۰.۱٪ از دستگاه ها نصب شده است

اندروید آب نبات چوبی به روی کمتر از ۰.۱٪ از دستگاه ها نصب شده است

طبق معمول گوگل آمار و ارقام جزئیات مربوط به مقدار توزیع اندروید را منتشر کرده، بنابراین ما می توانیم ببینیم چه سیستم عاملی از گوگل بیشترین نصب را به خود اختصاص داده.

در جدیدترین آمار که مربوط به ۲۴ نوامبر تا اول دسامبر است، اندروید ۴.۴ کیت کت به روی ۳۳.۹ درصد تمام دستگاه های اندرویدی نصب بوده. این رقم در مقایسه با ۳۰.۲ درصد ماه پیش، ۳.۷ درصد افزایش داشته.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Android-distribution-numbers-November-Lollipop-KitKat-Jelly-Bean

همچنان در این نمودار بیشترین آمار را اندروید آب نبات پاستیلی (۴.۱، ۴.۲ و ۴.۳) در اختیار دارد که در ۴۸.۷ درصد تمام دستگاه های اندرویدی نصب است. بسیاری از گجت هایی که حاوی این نسخه از سیستم عامل هستند، به روز رسانی های بعدی را دریافت نمی کنند، بنابراین انتظار می رود تا مدتهای زیادی رتبه اول در اختیار Jelly Bean باشد. اندروید بستنی حصیری (۷.۸٪)، نان زنجفیلی (۹.۱٪) و فرویو (۰.۵٪) در رتبه های آخر این نمودار قرار دارند.

گوگل به این نکته اشاره می کند که تمام نسخه های اندرویدی که کمتر از ۰.۱٪  نصب را در اختیار دارند در این نمودار وارد نشده. که این یعنی اندروید آب نبات چوبی در این بخش قرار گرفته و هنوز راه زیادی پیش روی خود خواهد داشت. البته این موضوع تا حدی عذر موجه هم دارد چرا که به روز رسانی این نسخه از اندروید چند هفته است که آغاز شده و بسیاری از دستگاه ها هنوز آن را دریافت نکرده اند.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با مواردی همچون تعداد سایز نمایشگر و غیره به این وب سایت مراجعه کنید تا با جزئیات بیشتری به آمار و ارقام گوگل دسترسی داشته باشید.

نظرات ۲۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل