اینستاگرام: ماهانه ۳۰۰ میلیون کاربر فعال داریم

اینستاگرام: ماهانه ۳۰۰ میلیون کاربر فعال داریم

اینستاگرام امروز در بلاگ رسمی اش اعلام کرده که اکنون بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. بیشتر از نصف این کاربران طی ۹ ماه اخیر عضو اینستاگرام شده اند.

این ارقام اینستاگرام را -که فیسبوک صاحب آن است- حتی از توئیتر هم بزرگتر نشان می دهد. توئیتر پیش از این در گزارش فصل سوم ۲۰۱۴ اعلام کرده بود که ۲۸۴ میلیون کاربر فعال در ماه دارد.

به گفته اینستاگرام بیش از ۷۰ درصد کاربران آن در خارج از آمریکا ساکن هستند.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

رشد سریع این سرویس اشتراک گذاری عکس شگفت آور است. تصاویر رنگارنگ با کادرهای مربعی و البته ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای حالا برای کاربران شبکه های اجتماعی یکی از جذابترین چیزهای موجود هستند. طی این مدت فیسبوک سعی کرده با تغییر نیوزفید و نمایش بهتر محتوای ویدئویی در این حوزه موثرتر عمل کند. توئیتر نیز تمرکز بیشتری روی اپلیکیشن ساخت فیلم های کوتاه ۶ ثانیه ای اش Vine کرده است. اما ظاهرا اینستاگرام در این میان موفقتر بوده است.

کاربران اینستاگرام به شدت به این سرویس علاقه نشان می دهند به طوری که طبق گزارشی که ماه پیش توسط موسسه تحقیقاتی L2 منتشر شد، متوسط اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام ۱۸ برابر پست های مشابه در فیسبوک است.

به گفته کوین سیستروم -موسس و مدیر این سرویس- در یک بیانیه، آنها قصد دارند به زودی امکان تایید حساب های کاربری اشخاص مشهور و برندهای شناخته شده را برقرار کنند. حساب های تایید شده یا Verified با بج یا مدالی مخصوص (احتمالا چیزی شبیه توئیتر یا فیسبوک) شناخته می شوند و بدین گونه حساب های رسمی در اینستاگرام از حساب های نامعتبر قابل تشخیص خواهند بود. اینستاگرام همچنین قصد دارد حساب های اسپم را نیز پاکسازی کرده یا غیرفعال کند.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato