بهترین موس های گیمینگ برای غیرگیمرها

بهترین موس های گیمینگ برای غیرگیمرها

بهترین موس های گیمینگ برای غیرگیمرها

می خواهید موس خود را ارتقا دهید اما گیمر نیستید و صرفا یک موس خیلی خوب برای انجام کارهای روزمره می خواهید؟ هر گاه به دنبال حد کمال یک تجربه می گردید، متخصصین همان حوزه را دنبال کنید. در این مورد شما باید باتجربه ترین کلیک کننده ها را خیلی خوب بشناسید: گیمرهای مشتاق.

ماوس به منظور راحتی بیشتر و فعالیت سریع تر در محیط سیستم عامل کاربرد دارد و موس های گیمینگ برای دریافت بیش از صد کلیک در دقیقه بهینه شده اند و سنسورهای قدرتمندی روی آن ها کار گذاشته شده تا حرکات را به خوبی دریافت نمایند.

اما به هر حال همه ماوس های گیمینگ مناسب کاربران عادی نیستند. شاید کمتر کسی مایل باشد razer ouroboros را با آن ظاهر و قیمت فضایی اش در دست داشته باشد اما هزینه کردن برای ماوس خوب مانند خریدن کفش مناسب است.

با تحقیقات و آزمایش هایی که وال استریت ژورنال انجام داده، ماوس های زیر، از نظر وزن بسیار متوازن اند و ارگونومیک ترین خریدها در محدوده قیمت متوسط به حساب می آیند. فاکتور اول در انتخاب ۳ ماوس زیر راحتی بالا بوده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Razer DeathAdder

OD-BE665_GAMEMI_M_20141209175105

ریزر یکی از پیشتازان در عرضه محصولات جانبی گیمینگ بوده و با شعار "برای گیمرها، با گیمرها"، جایگاه ویژه ای نزد آن ها باز کرده. برخلاف بسیاری از ماوس های گیمینگ، DeathAdder، ظاهر بسیار ساده و دلچسبی دارد. از انبوه دکمه های کناری خبری نیست و پیچیدگی ساختاری خاصی هم ندارد. DeathAdder به خوبی می تواند نیازهای یک کاربر عادی را برآورده کند و برای هر دو گروه راست دست ها و چپ دست ها در دسترس است. DeathAdder تنها دو دکمه قابل برنامه ریزی دارد که با استفاده هوشمندانه از آن ها می تواند چندین روند تکراری را از لیست کارهای روزمره خود کنار بگذارید. قسمت پلاستیکی که فقط در نسخه راست دست این ماوس موجود است، به انگشت شست شما جایگاهی نرم برای استراحت می دهد.

این ماوس را با قیمت تقریبی ۲۰۰ هزار تومان می توان در بازار پیدا کرد.

Mionix Avior 8200

OD-BE666_GAMEMI_M_20141209175326

اگر راست دست هستید و همزمان یکی از اعضای خانواده تان چپ دست هست (یا بالعکس)، این مدل از ماوس های متقارن میونیکس خوراک شماست. Avior 8200 به پلاستیک نرم ملبس شده که نسبت به پلاستیک محکم و براق پیشین یک پیشرفت قابل توجه به حساب می آید. جایگاه انگشت شست شما دقیقا روی دو دکمه کناری است که همانند آنچه در DeathAdder گفتیم، قابل برنامه ریزی هستند.

این ماوس را می توان با قیمت تقریبی ۲۵۰ هزار تومن خریداری کرد.

Logitech Performance Mouse MX

OD-BE667_GAMEMI_M_20141209175725

بدون سیم؟ معمولا گیمرها علاقه ای به ماوس بدون سیم و باتری ای ندارند اما اگر می خواهید همراه با لپ تاپ تان یک ماوس عالی و فوق العاده خوش دست داشته باشید، لاجیتک مدل های متعددی در رادار شما قرار می دهد که یکی از آن ها را پیش روی شما گذاشته ایم. عمده ویژگی های مثبت Performance Mouse MX مشابه دو مدل قبلی است: خوش وزن، خوش دست و البته دو دکمه اضافه برای برنامه ریزی. این ماوس یک گیرنده کوچک دارد که به پورت USB کامپیوتر شما متصل می شود، بنابراین لازم نیست بلوتوث دستگاه را پیوسته روشن نگه دارید (یا اگر مادربوردتان بلوتوث ندارد نگران باشید). سنسور DarkField لاجیتک به شما اجازه می دهد از این موس به راحتی روی سطوح شیشه ای استفاده کنید. بنابراین اگر میز کار شیشه ای مرتبی دارید، یک ماوس بدون سیم جمع و جور که نیازی به پد هم ندارد عالی خواهد بود.

این ماوس را با قیمت تقریبی ۳۰۰ هزار تومان می توان در بازار یافت.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل