سامسونگ یکی از مهمترین فروشگاه های خود را در لندن تعطیل کرد

سامسونگ یکی از مهمترین فروشگاه های خود را در لندن تعطیل کرد

سامسونگ تصمیم گرفته یکی از فروشگاه های اصلی خود در لندن که از نوع Experience Store بود را تعطیل کند. در این گونه فروشگاه ها مشتریان می توانند ابتدا محصولات را بررسی کرده و سپس نسبت به خرید آنها اقدام نمایند. در سراسر کشور انگلیس، فقط ۱۰ عدد از این دست وجود دارد.

یکی از آنها، فروشگاه Westfield در لندن است که میزبان محصولاتی چون تلفن هوشمند گلکسی اس ۳ و تبلت گلکسی نوت ۸ هم بوده است. جدا سازی بخش های مختلف فروشگاه از شب گذشته آغاز شده و این در حالی است که قبلا طی اطلاعیه ای خبر از بسته شدن فوری آن به مشتریان داده شده بود.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

شرکت سامسونگ اعلام کرده که تمام تلاش ممکن را برای کارمندان این فروشگاه در لندن -که اکنون بیکار شده اند- خواهد کرد تا بتوانند کار جدیدی داشته باشند و تاکید کرده که نسبت به سایر فروشگاه هایش که در انگلستان باقی مانده اند، متعهد خواهد بود.

سامسونگ طی سال های اخیر هزینه های تبلیغاتی فراوانی را متحمل شده. برخی از این هزینه ها صرف کمپین های تبلیغاتی و نیز تعدادی بسیار زیادی فروشگاه شده است. احتمالا کاهش فروش و سود این شرکت نسبت به برخی شرکت های جدیدتر مانند شیائومی یکی از دلایل بسته شدن فروشگاه مورد بحث است.

سامسونگ همچنین کسب و کار مرتبط به لپ تاپ های خود را در اروپا تعطیل کرده است.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato