انتشار تصاویر و ویدئوها با ابعاد اصلی در اینستاگرام به کمک instaShot

انتشار تصاویر و ویدئوها با ابعاد اصلی در اینستاگرام به کمک instaShot

حتما می دانید که یکی از محدودیت های شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که باید عکس ها و ویدئوهایتان را در قاب های مربعی به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن instaShot نه تنها این محدودیت را برایتان رفع کرده، بلکه به شما امکاناتی اضافی برای ویرایش تصاویر و ویدئوها را هم می دهد.

با دیجیاتو همراه باشید.

اما بپردازیم به نحوه عملکرد این اپلیکیشن و قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار داده. با ورود به منوی اینستا شات، قادرید در همان لحظه اقدام به گرفتن عکس و ضبط ویدئو کرده یا از آنهایی که در حافظه موبایلتان ذخیره شده استفاده کنید.

در بخش تصاویر می توانید سایز عکس را به دلخواه تغییر داده و آن را به صورت کامل در قاب قرار دهید، از فیلترهای متنوع استفاده کنید، رنگ پس زمینه عکس را عوض کرده و یا عکس را به صورت ۹۰ درجه یا افقی بچرخانید.

43

اما امکانات بخش ویدئوی اینستا شات به مراتب جذاب تر هستند. در این بخش به غیر از همان کارهایی که می توانستید در بخش تصاویر انجام دهید، قادرید ویدئو را از نقاط دلخواه برش زده یا رویش آهنگ بگذارید و سپس به صورت یک کلیپ زیبا و خوش ساخت در حساب کاربری اینستاگرام خود با دوستانتان به اشتراک بگذارید. برای اشتراک عکس ها نیز کافیست تا آیکن اینستاگرام در بالای تصویر را فشرده تا وارد حساب کاربری تان شوید.

برای جلوگیری از حجیم شدن کلیپ ها در قسمت تنظیمات می توانید کُدک آن را بین H.264 و MPEG-4 تغییر دهید. یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن، پشتیبانی از زبان فارسی است. بنابراین افرادی که به زبان انگلیسی تسلط چندانی هم ندارند بدون هیچ مشکلی قادر به استفاده از امکانات آن هستند. این اپلیکیشن را می توانید برای گجت های اندرویدی به رایگان دانلود کنید.

instaShot
  • instaShot
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Cameras.Ideas
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸.۴ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato