کاربران توییتر برای ورود به اکانت خود با مشکل روبرو شدند

کاربران توییتر برای ورود به اکانت خود با مشکل روبرو شدند

کاربران توییتر برای ورود به اکانت خود با مشکل روبرو شدند

اگر به تازگی نوتیفیکیشن های توییتر را روی موبایل یا تبلت اندرویدی خود یا حتی اپلیکیشن های شخص ثالث دریافت نکرده اید باید بگوییم که شما تنها نیستید و این وبسایت اجتماعی اخیرا دچار مشکلاتی شده است.

تعدادی از کاربران توییتر گزارش داده اند که پس از ورود به صفحه توییتر خود، به طور خودکار از آن خارج یا اصطلاحا Log out شده اند و دیگر نتوانسته اند که به آن صفحه باز گردند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در ادامه و با تلاش این گروه از کاربران برای بازگشتن به اکانت کاربری، سیستم پیامی را با این مضمون که «یک مشکل فنی وجود دارد» نمایش داده است و کاربران کلاینت TweetDeck نیز چنین مشکلی را گزارش داده اند.

جالب اینجاست که در زمان بروز این مشکل ابزارهای مبتنی بر ویندوز فون به درستی کار می کردند و اپلیکیشن مربوطه بر روی آنها هیچ پیغام خطایی را نشان نمی داد.

یکی دیگر از مشکلاتی که برای کاربران TweetDeck به وجود آمد این بود که تاریخ پست های آنها به ۳۶۵ روز قبل باز می گشت که این مسآله طبق گزارش کارشناسان توییتر رفع شده است.

احتمال می رود که پس از رفع ایراد به وجود آمده، آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن های توییتر ارائه شود هرچند که مدیران آن البته هنوز حرفی از این مسأله به میان نیاورده اند.

در زمان تحریر این خبر، ابتداً روی صفحه اصلی توییتر این پیام نمایش داده شده بود که «مشکل در دست بررسی است» اما این شبکه ی اجتماعی قدری بعد اعلام کرد که باگ های که سبب ایجاد اشکال در دسترسی اپ اندرویدیش شده بودند را مرتفع کرده و سایر پلتفرم ها نیز به زودی دیگر مشکلی نخواهند داشت.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل