ال جی با رونمایی از تلویزیون های UHD در CES امسال خبر ساز خواهد شد

ال جی با رونمایی از تلویزیون های UHD در CES امسال خبر ساز خواهد شد

نمایشگرهای چشم نواز ال جی طرفداران زیادی دارند اما قیمت آنها همواره مشکلی بزرگ در بالا رفتن آمار فروش شان محسوب می شده است.

در ماه های اخیر، قیمت این نمایشگرها از رقم نجومی ۱۵۰۰۰ هزار دلار به ۳۵۰۰ دلار رسید که افتی قابل ملاحظه به شمار می آید اما کمپانی تولید کننده این محصولات به خوبی می داند که برای جلب توجه عموم لازم است که قیمت آنها را از این هم پایین تر بیاورد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

 LG Display که نمایشگرهای مورد نیاز کمپانی مادر را تأمین می کند وعده داده است که سری جدیدی از پنل های OLED خود را در نمایشگاه امسال در معرض دید عموم قرار خواهد داد و انتظار می رود که این نمایشگرها را روی تلویزیون های غول پیکر ال جی ببینیم.

یکی از محصولاتی که قطعا در این رویداد خودنمایی خواهد کرد تلویزیون مفهومی Art Slim (با نام  تجاری UF9500 LCD) است که احتمالا دارای یک نمایشگر ۶۵ اینچی الترا اچ دی بوده و تنها ۱۵/۸۷ کیلوگرم وزن خواهد داشت.

در نمایشگاه CES امسال همچنین شاهد رونمایی از نخستین تلویزیون خمیده ۵۵ اینچی Ultra HD OLED خواهیم بود و  در کنار آن مدل های مختلفی از نمایشگرهای خمیده و فلت ال جی هم در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

Ultra HD TV

البته لازم به یادآوری است که کمپانی کره ای مورد بحث صرفا در زمینه تولید نمایشگر برای تلویزیون فعالیت ندارد و این قطعه را برای محصولاتی دیگری چون لپ تاپ هم تأمین می کند.

این شرکت وعده داده است که به زودی یک نمایشگر ۱۵ اینچی تاچ را برای لپ تاپ ها ارائه خواهد کرد که از فناوری In-Cell Touch مورد استفاده در تلفن ها و تبلت ها  بهره می برد.

البته همانطور که در ابتدا گفته شد، LG Display تأمین کننده این نمایشگرهاست و به همین دلیل باید منتظر ماند و دید که همه اینها پس از ورود به بازار مصرف چه میزان برای مشتریان هزینه در بر خواهند داشت.

Digiato Banner CES

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato