کمپانی Mophie از قاب های باتری دار مخصوص آیفون ۶ و ۶ پلاس رونمایی کرد

کمپانی Mophie از قاب های باتری دار مخصوص آیفون ۶ و ۶ پلاس رونمایی کرد

همه، معرفی قاب های باتری دار مخصوص آیفون ۶ و ۶ پلاس توسط کمپانی Mophie را انتظار می کشیدند. امروز، در CES 2015، سرانجام زمان معرفی این محصولات کاربردی فرا رسید. پس از رونمایی از اولین باتری ذخیره برای دیوایس های شرکت اپل، این شرکت از سه قاب باتری دار مختلف برای آخرین نسل آیفون ها پرده برداشته است.

Juice Pack Air برای آیفون ۶، بیشتر از ۱۰۰ درصد باتری ذخیره برای شما به همراه خواهد داشت؛ Juice Pack Plus وعده بیش از ۱۲۰ درصد شارژ اضافه را می دهد اما ضخامت بیشتری دارد. در آخر، Mophie کیسی نیز مخصوص آیفون ۶ پلاس تدارک دیده است که به گفته خودش، باریک ترین باتری کیسی است که تا به حال ساخته است اما تنها ۶۰ درصد باتری بیشتر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

یکی دیگر از ویژگی های گنجانده شده در کیس ها که آن ها را از نسل های قبلی متمایز می کند، نقاط پلاستیکی درون قاب هاست که به آن استحکام بیشتری بخشیده و احتمال نجات یافتن از ضربات احتمالی را بالا برده است. قیمت Juice Pack Air برای آیفون ۶ و Juice Pack برای آیفون ۶ ۹۹.۹۵ دلار و Juice Pack Plus برای آیفون ۶ پلاس ۱۱۹.۹۵ دلار است.

کیس های جدید در سه رنگ مشکی، سفید و طلایی عرضه خواهند شد. اگر شما نیز به این محصولات منحصر به فرد علاقه مند شده اید، می توانید از همین امروز، آن ها را از طریق وبسایت این کمپانی پیش خرید کنید.

mozando.com-ces-banner

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato