بارش طرح های زمستانی در همراه اول

همراه اول با اجرای کمپین «بارش طرح های زمستانی»، تخفیف های گوناگونی را به مشترکین خود در طرح های مختلف ارائه می دهد.

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول با فعالسازی طرح های «از این جیب به اون جیب»، «سیم کارت دانشجو»، «یه همراه معتبر»، «روزهای گرم حرفی»، «انتقال تماس»، «بسته های قیمتی»، «بسته های مکالمه خانواده»، «هدف رو بزن»، «شتاب در پرداخت» و  «شارژ فوق العاده» می توانند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوند.

برای اطلاع از این تخفیف ها در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

از این جیب به اون جیب

قیمت سیم کارت های اعتباری 10 هزار تومان در طرح از «این جیب به اون جیب» است که شامل 5هزار تومان اعتبار اولیه و 5 هزار تومان اعتبار هدیه پس از اولین شارژ خواهد بود. یعنی پس از خرید سیم کارت اعتباری با اولین شارژ می توانید از 5 هزار تومان اعتبار هدیه استفاده نمایید.

سیم کارت دانشجو

این سیم کارت ها با قیمت 5 هزار تومان و 3 هزار تومان اعتبار به افرادی که کارت دانشجویی ارائه دهند، واگذار می شود که قابلیت استفاده از طرح جمعه های رویایی را دارند. در طرح مذکور مشترک می تواند به صورت رایگان در روزهای جمعه تماس برقرار کند بدون آنکه محدودیتی را در زمان و تعداد مکالمه داشته باشد. برای اجرای این طرح باید کد #44*111* را شماره گیری کنید.

یه همراه معتبر

در این طرح می توانید سیم کارت های دائمی همراه اول را با قیمت 165 هزار و 600 تومان خریداری نمایید. برای این کار می توانید از دفاتر خدمات ارتباطی یا فروشگاه های همراه اول به صورت حضوری و یا از سامانه فروش سیم کارت همراه اول به صورت غیر حضوری خریداری کنید.

روزهای گرم حرفی

در این طرح کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‏ توانند تنها با پرداخت هزار تومان در طول روز از 60 دقیقه (یک ساعت) مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت 7 تا 23 بهره مند شوند. برای خرید بسته کد #3361*111* را شماره گیری کرده و یا عدد 1 (لاتین) را به شماره 8064 پیامک کنید. ضمنا برای استعلام زمان باقی مانده طرح کد #3360*111* را شماره گیری نموده و یا عدد صفر (لاتین) را به شماره ذکر شده ارسال نمایید.

روزهای گرم حرفی

روزهای گرم حرفی

انتقال تماس

در این طرح مشترکین همراه اول می توانند تماس های ورودی خود را در حالت های مختلف به یک شماره تلفن ثابت انتقال دهند (Call Forward).

بسته های قیمتی

این اپراتور بر اساس سطوح مصرف مشترکان خود اقدام به طراحی پیشنهادهای مختلف برای کاربران دائمی نموده و برای مدت محدودی بسته های اینترنت پرسرعت «نوترینو» به صورت رایگان به مشترکین داده خواهد شد.

بسته های قیمتی

بسته های قیمتی

فعال سازی بسته های قیمتی

فعال سازی بسته های قیمتی

بسته های مکالمه خانواده

همراه اول امکان مکالمه رایگان به صورت نامحدود و همچنین دو طرفه بین دو مشترک را در قالب بسته‌های مکالمه خانواده فراهم کرده است. اگر مشترک دائمی این اپراتور هستید، یک بسته ماهانه 500 یا هزار دقیقه ای درون شبکه بخرید، آن را با یک یا دو مشترک دائمی دیگر به اشتراک بگذارید و بدین ترتیب کلیه مکالمات شما با ایشان و بالعکس تا 30 روز رایگان خواهد شد. هزینه بسته 500 دقیقه ای 28 هزار و 500 تومان و قیمت بسته هزار دقیقه ای 57 هزار تومان است.

بسته های مکالمه خانواده

بسته های مکالمه خانواده

فعالسازی و استعلام بسته های مکالمه خانواده

فعالسازی و استعلام بسته های مکالمه خانواده

هدف رو بزن

در این طرح مشترکان دائمی براساس میانگین مصرف شش ماه اخیر به گروه های مختلف تقسیم می شوند و برای هر مشترک، یک هدف مشخص می شود که در صورت رسیدنِ مصرف به این هدف، دو برابر همین مبلغ را به صورت درون شبکه (یعنی شماره های همراه اول و تلفن های ثابت) هدیه می گیرد. به عنوان مثال، اگر هدف تعیین شده 2 هزار تومان باشد، با رسیدن به 2 هزار تومان کارکرد، مبلغ 4 هزار تومان هدیه برای مشترک فعال می شود.

هدف رو بزن

هدف رو بزن

شتاب در پرداخت

اپراتور یاد شده در راستای تشویق کاربران در پرداخت به موقع قبوض خود، به کلیه مشترکان دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا بیستم ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند، علاوه بر ارائه یک روز مکالمه رایگان درون شبکه به عنوان هدیه، آنها را در قرعه کشی ماهانه یک دستگاه خودروی پراید و 100 دستگاه گوشی P6 هواوی نیز شرکت می دهد.

فعالسازی هدیه شتاب در پرداخت

فعالسازی هدیه شتاب در پرداخت

شارژ فوق العاده

مشترکان اعتباری همراه اول با وارد کردن کد اعتبار خریداری شده به شکل #رمز شارژ*142*می توانند از 30 درصد شارژ بیشتر در مدت یک تا 3 روز بهره مند شوند.

شارژ فوق العاده

شارژ فوق العاده

برچسب ها

مطالب مرتبط

گزارش دیجیاتو از سالن همراه اول در نمایشگاه تلکام [تماشا کنید]

نوزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی تلکام در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران در حال برگزاری است و اپراتورهای موبایل، این رویداد تخصصی را به تسخیر خود درآورده‌اند. در روز دوم نمایشگاه تلکام، به سراغ سالن همراه اول رفتیم و گزارشی ویدیویی از بخش‌های مختلف آن تهیه کردیم.بخش فنی که با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شهید... ادامه مطلب

اینترنت موبایل ارزان شد

کمیسیون تنظیم مقررات تعرفه جدید دیتای موبایل را تصویب کرد. خدمات داده تلفن همراه یکی از سرویس هایی است که اپراتور ها در ارائه آن به کاربران رقابت دارند. محدوده قیمت این خدمت از سمت کمیسیون یاد شده مشخص گشته و شبکه های موبایل موظف به اجرای آن هستند.هزینه هر کیلوبایت پیش از این برای سیم... ادامه مطلب

وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از BAAS

همراه اول امروز طی مراسمی قصد دارد با همکاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند، از سرویسی جدید به نام Backend as a Service یا به اختصار Baas رونمایی به عمل آورد.در این روش و طی چنین خدماتی برنامه نویسان و شرکت های طراحی و تولید برنامه های کاربردی، دیگر نیاز نیست که وقت و هزینه خود... ادامه مطلب

۲۵گیگ اینترنت ۷ روزه به مناسبت ۲۵ سالگی همراه اول

همراه اول ۲۵ سال قبل اولین سیم کارت همراه را به کشور عرضه کرد و حالا این اپراتور در ۱۹ مرداد ماه سالروز عرضه نخستین سیم کارت با کسب ربع قرن تجربه، بسته دیتا با قیمت ویژه را به مشترکانش ارائه می‌کند.بر اساس اعلام همراه اول تمامی مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور می‌توانند از نخستین... ادامه مطلب

قطع موقت برخی خدمات مشترکین همراه اول

همراه اول قصد دارد امروز یعنی پنجشنبه ۲۴ دی ماه، اقدام به نوسازی و تقویت یکی از مراکز اصلی ارائه سرویس های خود نماید و در همین راستا برای بازه ی زمانی کوتاهی برخی از خدمات این اپراتور در دسترس نخواهند بود. به منظور آگاهی بیشتر در این رابطه می توانید بیانیه خبری که از جانب روابط عمومی همراه... ادامه مطلب

مدیرعامل مخابرات خواهان افزایش قیمت اینترنت موبایل شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره قیمت دیتای تلفن همراه اظهار کرد: تعرفه هر کیلوبایت اینترنت موبایل در گذشته 4 ریال بود که به نیم ریال کاهش پیدا کرد ولی این تعرفه بسیار پایین بوده و برای توسعه زیرساخت های دیتای کشور، در خواست افزایش آن را داریم.کاظم ابراهیمی صدرآبادی گفت: تعرفه اینترنت تلفن همراه در... ادامه مطلب

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x

رمزتان را گم کرده‌اید؟