نسخه وب دراپ باکس اکنون فایل ها را در اپلیکیشن دسکتاپی خود باز می کند

نسخه وب دراپ باکس اکنون فایل ها را در اپلیکیشن دسکتاپی خود باز می کند

نسخه وب دراپ باکس اکنون فایل ها را در اپلیکیشن دسکتاپی خود باز می کند

دراپ باکس مدت هاست که تغییر بنیادینی در هسته سرویسش نداده. اما به جای آن، پایداری و قابلیت های جانبی، دائما همراه آن بوده است. در آخرین ارتقایی که دراپ باکس امروز عرضه کرده این سرویس اجازه می دهد فایل های لیست شده در نسخه وب دراپ باکس را به صورت مستقیم در اپلیکیشن مربوط به خودشان باز کرد.

بدین ترتیب به هنگام مرور نسخه وب دراپ باکس می توان با کلیک بر فایل هایی که بر روی کامپیوتر شما سینک شده اند، آنها را به صورت مستقیم در نرم افزاری که در بستر سیستم عامل اجرا می شود باز کرد.

Open_button_GIF.0

شاید این ارتقا به نظر کوچک برسد و کاربرد چندانی هم نداشته باشد، اما به گفته Josh Kaplan مدیر محصول دراپ باکس این به روز رسانی می تواند برای بسیاری از کاربران که از امکانات کار چند نفره روی فایل ها استفاده می کنند، کاربردی باشد. برای مثال اگر کسی لینکی شامل یک فایل ورد را برای شما ارسال کند که بر روی کامپیوتر خودتان سینک شده است، امکان باز کردن مستقیم آن فایل در کامپیوتر وجود دارد. بدین ترتیب مرحله دانلود مجدد فایل مذکور حذف خواهد شد.

Open_button_screenshot.0

برای دسترسی به این امکان جدید لازم است نسخه دسکتاپ دراپ باکس خود را به روز کنید. همچنین طی هفته های پیش رو، یک کلید Open نیز در بخش فایل های نسخه وب در کنار کلید Share دیده خواهد شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل