رقابت های جهانی موتورسواری در SBK14

رقابت های جهانی سوپربایک یا به اختصار SBK، در حکم جام جهانی موتورسواران است؛ جایی که موتورسوارانی از تیم های دوکاتی، سوزوکی و هوندا در رقابتی نزدیک و هیجان انگیز برای کسب کاپ قهرمانی به مصاف همدیگر می روند.

SBK14، آخرین بازی رسمی این مسابقات چند ماهی است که در اختیار کاربران iOS قرار گرفته، اما عرضه نسخه اندروید در هفته جاری بهانه ای شد تا به معرفی آن به شما بپردازیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

دیجیتال تیلز در محصول قبلی اش Ducati Challenge توجه خود را بیشتر روی گیم پلی معطوف کرده بود، اما در SBK14 بیش از گیم پلی بر ارتقای گرافیکی و استفاده از اسامی و برندهای واقعی تمرکز داشته. 13 پیست بین المللی و 27 موتورسوار از تیم های معتبر دنیا در بازی لایسنس شده اند تا بازی صورت واقعی تری به خود بگیرد.

SBK14 1

بازی از لحاظ گرافیکی عالیست و شاید بیراه نباشد اگر بگوییم که با عناوین کنسولی هم رقابت می کند. نورپردازی پویا، زوایای مختلف دوربین، جزئیات بالای اشیاء و فیزیک دقیقی که در بازی می بینید مهر تأییدی بر این صحبت هستند. در SBK14 سیستم کنترل دقیقی برای موتورها پیاده سازی شده و مجموعا در 9 حالت مختلف (با دکمه های لمسی یا به کمک حسگرها) می توان موتورها را هدایت کرد.

SBK14 حجم تقریبا بالایی از حافظه موبایل شما را به خودش اختصاص می دهد که به خاطر جزئیات فراوان بازی است. اگر از طرفداران پر و پا قرص موتورسواری هستید، تجربه SBK14 روی موبایل می تواند بسیار لذتبخش و سرگرم کننده باشد.

در ادامه دعوت می کنیم تا ویدئویی از گیم پلی بازی را تماشا کنید.

SBK14 Official Mobile Game
  • SBK14 Official Mobile Game
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Digital Tales
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 316 / 286 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟