هوآوی قصد رقابت با اپل در بازار ایالات متحده را دارد

هوآوی قصد رقابت با اپل در بازار ایالات متحده را دارد

«بیشتر سازندگان چینی در ۳ الی ۵ سال آینده، ناپدید خواهند شد و ما برترین سازنده چینی در آن زمان خواهیم بود.»

چنین اعتماد به نفسی را صرفا در گفته های مدیر عامل Huawei، آقای Richard Yu خواهید یافت و بس. وی در کنگره جهانی موبایل گفت: «در آینده ی نزدیک، تنها رقبای ما شرکت های غربی خواهند بود.»

رویترز خبر می دهد به زودی، تلفن های برند هوآوی را در ایالات متحده مشاهده خواهید کرد. این شرکت قصد دارد تا محصولات خود را مستقیما تحت برند Honor به این کشور وارد نماید. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

آنگونه که خبر می رسد، هوآوی تنها از طریق سرویس دهنده های مخابراتی و فروش مستقیم وارد عمل نشده و می خواهد تبلیغات گسترده ای را نیز در این زمینه انجام دهد. در حال حاضر، پرچمداران هوآوی Honor 6 Plus با دوربین دوگانه و Ascend Mate 7 هستند و از اتیکت قیمتی تقریبا برابر با یک سوم قیمت محصولات برتر سامسونگ یا اپل را بر خود دارند.

مدیرعامل این شرکت در ادامه می گوید: «طراحی ما حس اعلا تر و بهتری را به کاربران می دهد. اپل در زمینه ی ساعت های هوشمند در ابتدای راه است و ما فکر می کنیم کار ما از آنها بهتر است.»

هوآوی توانست در سال ۲۰۱۴ تا ۵۷ درصد فروشش را بهبود داده و در نهایت موفق به فروش ۷۴ میلیون تلفن همراه شود. پیش بینی می شد این شرکت به فروشی ۸۰ میلیونی دست یابد اما به دلیل عرضه ی اسمارت فون های پرچمدار، نتوانست به این رقم برسد.

شرکت یاد شده در سال گذشته توانست سهمی ۵.۷ درصدی از بازار فروش تلفن همراه به دست آورد و پس از سامسونگ و اپل، در جایگاه سوم جای گرفته است. انتظار می رود هوآوی در سال ۲۰۱۵ موفق به فروش ۱۰۰ میلیون گجت شود.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato