تلفن هوشمند پرچمدار ال جی کاملاً نسبت به نسل پیشین خود متفاوت خواهد بود

تلفن هوشمند پرچمدار ال جی کاملاً نسبت به نسل پیشین خود متفاوت خواهد بود

در طی روزهای اخیر اکثر حواس ها متوجه برگزاری کنگره جهانی موبایل و تلفن های هوشمند قدرتمندی همانند گلکسی S6 و HTC One M9 بود که در این رویداد معرفی شدند. اما حالا یکی دیگر از بزرگان صنعت موبایل یعنی ال جی تلاش کرده تا با یادآوری انتظاراتی که می توان از پرچمدار بعدیش داشت توجهات را به خود معطوف نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Cho Juno، ریاست بخش موبایل ال جی در مورد پرچمدار بعدی این شرکت یعنی G4 اظهار کرده که این محصول به صورت اساسی با نسل پیشین خودش تفاوت خواهد داشت و از حرف های او گمانه زنی می شود که شاید موبایل یاد شده همانند محصولات رقیبش که از جانب شرکت هایی مثل اچ تی سی و یا سامسونگ ارائه شده اند به بدنه ای فلزی مجهز گشته باشد.

نکته ی بعدی اینکه پرچمدار مورد بحث قرار است به یکی از چیپست های تولیدی خود کمپانی کره ای تجهیز شود و آنها به شدت اصرار دارند که دیگر از چیپست های طراحی و ساخته شده توسط کوالکام استفاده نکنند.

Cho می افزاید که کمپانیش قصد دارد G4 را پس از آماده سازی رابط کاربری LG UX 4 معرفی نماید و البته بزرگترین چالش پیش رو در این راه را یافتن بهترین شیوه پیاده سازی این رابط کاربری بر روی پرچمدار بعدی شان می داند. به باور او رابط مذکور بسیار بی نقص و کامل خواهد بود.

وی می گوید که ال جی از بابت پرچمداران جدید سامسونگ شگفت زده شده و آنها را تحسین می نماید و امیدوار است G4 نیز بر حسب تلاش هایی که صورت گرفته و منابعی که به توسعه ی آن تخصیص یافته بتواند در حد و اندازه ی همین محصولات برای کاربران مفید و جذاب باشد.

در پایان Cho‌ خاطر نشان کرده که شرکت او سال ۲۰۱۵ را با هدف بدل شدن به سومین فروشنده بزرگ تلفن های هوشمند در جهان آغاز نموده و تمام سعیش را خواهد کرد تا این مهم را محقق سازد. در همین راستا بعید نیست با عرضه ی G4 شاهد تبلیغات و بازاریابی بسیار گسترده تر از حد معمول برای فروش بیشتر آن باشیم.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato