همه چیز درباره آیفون 13
مدیرعامل اپراتور سوم از افزایش 20 برابری پهنای باند رایتل خبر داد

مدیرعامل اپراتور سوم از افزایش 20 برابری پهنای باند رایتل خبر داد

مدیر عامل رایتل که یک سال و نیم از زمان تصدی پستش می گذرد، از افزایش ۲۰ برابری پهنای باند این شرکت، در دوره سکان داری خود خبر داد.

مجید صدری گفت: تا کنون برای تامین پهنای باند خود مشکلی نداشته ایم و شرکت ارتباطات زیر ساخت همکاری های لازم در این زمینه را انجام داده و توانسته ایم میزان مورد نیاز مشترکان خود را تامین نماییم.

برای اطلاع از جزئیات این افزایش پهنای باند و برنامه های رایتل برای ارائه نسل چهارم موبایل، در ادامه همراه دیجیاتو بمانید.

مجید صدری مدیرعامل رایتل

مجید صدری مدیرعامل رایتل

در زمانی که وارد رایتل شدم کل پهنای باند مصرفی مشترکان ۵۷۰ مگابیت بر ثانیه بود ولی این رقم در حال حاضر به ۱۰ گیگابیت بر ثانیه رسیده است که ۹ گیگابایت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرعامل اپراتور سوم توضیح داد: میزان استفاده مشترکان ما نسبت به مهرماه سال قبل افزایش قابل توجهب یافته که دلیل عمده آن بالا رفتن پوشش دهی شبکه ما و رسیدن آن به ۲۳۰ شهر است.

صدری در مورد امکانات پوشش دهی نصب شده در سراسر کشور بیان کرد: در حال برنامه ریزی و تهیه تجهیزات مورد نیاز یک هزار سایت دیگر در شبکه خود هستیم که پس از انجام این کار تعداد سایت های ما به ۳ هزار عدد افزایش خواهد یافت.

رایتل به فکر راه اندازی ۴G

وی از تلاش برای ارائه ۴G توسط این اپراتور خبر داد و افزود: ۳۰۰ سایت مجهز به فناوری LTE در حال راه اندازی است که امیدواریم با اتمام این کار، بتوانیم در نقاط پر ترافیک، شبکه نسل چهارم موبایل را به مشترکان ارائه نماییم.

افزایش پوشش رایتل

مدیرعامل رایتل در مورد توسعه شبکه این شرکت مخابراتی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال ۹۴، حدود ۴۵۰ شهر توسط ۴ هزار و ۵۰۰ عدد سایت، تحت پوشش شبکه اپراتور سوم قرار می گیرند.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato