همه چیز درباره آیفون 13
معرفی Slate؛ اپلیکیشن جدید ادوبی به منظور خلق داستان های مصور در آیپد

معرفی Slate؛ اپلیکیشن جدید ادوبی به منظور خلق داستان های مصور در آیپد

به نظر می رسد که ادوبی در سال های اخیر، به ساخت اپلیکیشن های طراحی در پلتفرم موبایل علاقه مند شده و هر چند وقت یکبار، محصول جدیدی را برای سیستم های عامل همراه معرفی می کند.

Slate اپلیکیشن جدید ادوبی است که مخصوص دستگاه های آیپد طراحی شده تا خلق داستان های مصور را آسان تر و لذت بخش تر از گذشته نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Slate را می توان از جهاتی به اپ Adobe Voice متصل کرد؛ اپلیکیشن رایگان داستان سرایی برای آیپد که می توانید در آن متن و تصویر را با یکدیگر ترکیب نموده و با ضبط صدا، به تصاویرتان روایت داستانی اضافه کنید. همانند ادوبی وُیس، اسلیت نیز اپلیکیشنی برای ترکیب المان های مختلف (از جمله متن، عکس، طراحی و انیمیشن) جهت ساخت داستان های مصور است.

شما کارتان را در اسلیت با یک صفحه سیاه که قرار است صفحه عنوانتان باشد، آغاز خواهید کرد. پس از اضافه نمودن عنوان اصلی و فرعی، می بایست تصویری برای پس زمینه از گالری، کتابخانه لایت روم، Creative Cloud یا دراپ باکس انتخاب کنید. ضمنا ادوبی برای جستجوی تصاویر خلاقانه، گزینه جستجوی پیشرفته ای را هم برایتان در نظر گرفته.

12371-6174-150402-Slate-2-l

پس از این کار، یک علامت بعلاوه در گوشه تصویر ظاهر می شود که با اشاره روی آن گزینه هایی برای وارد نمودن متن، عکس، نقل قول، عنوان، لینک HTML و سایر موارد را ملاحظه خواهید نمود. با وجود محدودیت تنظیمات برای فونت، اسلیت دارای ۱۱ فونت از پیش طراحی شده است که با اشاره روی آیکن Magic Wand در بالای تصویر می توانید از میانشان یکی را برگزینید.

اضافه کردن تصاویر در اسلیت نیز به آسانی صورت می پذیرد. کاربر در این اپ می تواند چندین عکس را وارد پس زمینه کرده تا به صورت خودکار، در ردیفی منظم پشت سر هم قرار بگیرند. سپس تصاویر را می توان با دکمه های جهت جابجا نمود یا آنها را تا اندازه مطلوب بزرگنمایی کرد.

اسلیت دارای رابط کاربری انعطاف پذیری است و به خوبی برای اجرای پروژه ها در صفحه نمایش آیپد بهینه سازی شده. به عنوان مثال، کاربر می تواند برای هر عکس یک نقطه کانونی در نظر بگیرد تا مطمئن شود که در هر دو حالت نمایش عمودی و افقی، همه جای تصویر در نمایشگر آیپد قابل مشاهده باشد.

کارهای تکمیل شده را نیز به غیر از آپلود روی سرورهای ادوبی، می توان از طریق ایمیل و پیامک یا توئیتر و فیسبوک به اشتراک گذاشت. به طور کلی می توان گفت که کار با اپلیکیشن اسلیت برای کاربر بسیار آسان و لذت بخش بوده و فرصتی برای بروز خلاقیت ایجاد می نماید.

این اپلیکیشن را می توانید به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

Adobe Slate
  • Adobe Slate
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Adobe
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۸۳.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato