معرفی aTimeLogger؛ اپلیکیشنی کاربردی برای مدیریت زمان

معرفی aTimeLogger؛ اپلیکیشنی کاربردی برای مدیریت زمان

همیشه گفته اند: وقت طلاست. همگی هم به اهمیت زمان واقفیم، اما واقعا چه مدت از بیست و چهار ساعت شبانه روز را صرف کارهای مفید می کنیم؟

برای دانستن این موضوع، اپلیکیشن هایی طراحی شده اند که عموما آنها را اپ های مدیریت زمان می نامیم. aTimeLogger نمونه ای از آنهاست که امروز به معرفیش خواهیم پرداخت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

aTimeLogger کلیه فعالیت های کاربر در طول شبانه روز را در خود ثبت می کند. سپس در پایان همان روز یا آخر هفته و ماه، آنها را در قالب آمار عددی و تصویری به نمایش می گذارد.

حالا با داشتن این آمار و نمودارها، می توان به مدیریت صحیحی از زمان رسید و به عوامل اتلاف وقت در شبانه روز پی برد. چندین فعالیت روزمره مثل خوابیدن، خوردن یا گشت و گذار در اینترنت به طور پیش فرض در اپلیکیشن دسته بندی شده اند و می توان فعالیت های دیگری را هم به آنها افزود.

aTimeLogger 2

ثبت فعالیت ها در aTimeLogger به دو شکل انجام می گیرد: یا هنگام شروع آن کار تا پایانش، کرنومتر اپ را به راه می اندازید یا پس از اتمام هر فعالیت، آن را به طور دستی به داده های اپلیکیشن اضافه می کنید. امکان توقف و راه اندازی مجدد نیز برای حالت اول در نظر گرفته شده.

تعیین اهداف، اعمال محدودیت برای برخی کارها و گرفتن خروجی با فرمت CSV یا HTML از آمار و نمودارها از جمله کاربردی ترین امکانات aTimeLogger محسوب می شوند.

این مدیریت کننده زمان برای iOS و اندروید عرضه شده، اما نسخه اپلی آن با نسخه گوگلی اش قابل مقایسه نیست. با این وجود پیشنهاد می کنیم که کاربران اپل برای بهره گیری از حداکثر امکانات این اپلیکیشن، به نسخه دومش با نام aTimeLogger 2 که به مراتب امکانات حرفه ای تری دارد مراجعه نمایند.

aTimeLogger
  • aTimeLogger
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: BGCI
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴.۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato