سفر به دنیای مردگان در بازی نقش آفرینی Spirit Lords

سفر به دنیای مردگان در بازی نقش آفرینی Spirit Lords

استودیوی کابام یکی دو سالی است که بسیار پرکار شده و آثار بسیار با کیفیتی را برای پلتفرم موبایل طراحی می کند. Spirit Lords، جدیدترین بازی این بازیساز پرتلاش است که در سبک نقش آفرینی عرضه شده و با گیم پلی ای عالی آمده تا صفحات نمایش موبایل را به تسخیر خود درآورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

هزار سال پیش، جنگی عظیم میان دنیای زنده ها و دنیای ارواح منجر به نابودی هر دو و فروپاشی یک امپراتوری عظیم می شود. تنها یادگار باقی مانده از این جنگ، شهریست که انسان ها برای زنده ماندن در آن به سختی تقلا می کنند.

در این اوضاع نابسامان، ناگهان موجوداتی شرور به آخرین انسان های باقی مانده حمله ور شده و آتش جنگی دیگر شعله ور می شود و آخرین راه نجات، اتحاد انسان ها با تنها متحد باقی مانده یعنی ارواح برای پیروزی در این مبارزه است.

screen640x640 (1)

Spirit Lords با چنین داستان قدرتمندی آغاز می شود و وظیفه شما در بازی، یافتن ارواح مبارز و بهره گیری از قدرت های آنها برای غلبه بر دشمنانتان در میدان مبارزه است. مثل سایر نقش آفرینی های آنلاین، انتخاب کلاس، شخصی سازی کاراکتر و ارتقای مهارت ها از جمله کارهایی است که در بازی انجام خواهید داد.

بازی را می توانید به صورت یکنفره پیش ببرید یا اینکه به صورت تیمی و کو-آپ چهار نفره، به صورت دسته جمعی مبارزات را به اتمام برسانید. Spirit Lords از لحاظ گرافیکی برای پلتفرم موبایل واقعا یک شاهکار هنری است و سیستم کنترل مبتنی بر فرمان های حرکتی، لذت بازی کردنش را دوچندان کرده.

خط داستانی بازی هیچ گاه به اتمام نمی رسد، بنابراین ساعت ها می توانید با آن مشغول باشید و از گشت و گذار در دنیای بزرگ و پرهیاهوی آن لذت ببرید. Spirit Lords را می توانید به صورت رایگان برای iOS و اندروید دانلود کنید.

™Spirit Lords
  • ™Spirit Lords
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Kabam
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۲۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato