امسال خبری از آیفون ۴ اینچی اپل نخواهد بود [شایعه]

امسال خبری از آیفون ۴ اینچی اپل نخواهد بود [شایعه]

Chi Kuo، یکی از سرشناس ترین کارشناسان و تحلیل گران بازار فناوری در جهان، روز چهارشنبه طی یادداشتی به سرمایه گذارن مختلف که از خدمات کمپانی KGI استفاده می نمایند اعلام کرده انتظار ندارد غول تکنولوژی ساکن کوپرتینو در سال جاری میلادی یک آیفون جدید ۴ اینچی را به کاربرانش ارائه کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی می افزاید اپل احتمالاً به جای عرضه ی چنین آیفونی ترجیح خواهد داد تا مدل ۵s را با قیمتی ارزان تر از قبل عرضه کرده و در نهایت تولید ۵c را نیز متوقف نماید.

در صورتیکه Kuo پیش بینی درستی صورت داده باشد، در ادامه ی سال ساکنین کوپرتینو به یقین آیفون ۵S را از طریق قراردادهای مخابراتی و همانند شرایط فعلی ۵c به رایگان در اختیار کاربران خواهند گذاشت تا قشر بیشتری به سمت این محصول هدایت شده و آمار و ارقام استفاده از تلفن و هوشمند اپل نیز تا جای ممکن رشد داشته باشد.

رسانه ها و کارشناسان مختلف بر این باور هستند مدل ۵c تا پایان سال ۲۰۱۵ و احتمالاً با شروع فصل پائیز یعنی هنگامی که انتظار می رود نسل تازه موبایل های اپل با نمایشگر های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی معرفی شوند از رده خارج می گردد. در چنین شرایطی Kuo معتقد است محصول ۴ اینچی جدید با همراهی امکان استفاده از سرویس Apple Pay تا سال ۲۰۱۶ آماده و سپس رونمایی خواهد گشت.

شایعات پیشین حکایت از این داشتند که یک آیفون جدید با نام احتمالی آیفون ۶c و بهره مند از نمایشگر ۴ اینچی تا پایان امسال معرفی خواهد شد، ضمن اینکه در شایعات مذکور آمده بود اسمارت فون مورد بحث کماکان مشخصه های سخت افزاری ۵s را حفظ خواهد نمود ولی آنها را به بدنه ای پلاستیکی انتقال خواهد داد.

حالا ولی باید منتظر ماند و دید عاقبت کدامیک از این پیش بینی ها و حرف و حدیث ها رنگ واقعیت به خود خواهند گرفت. نظر شما در این رابطه چیست و آیا فکر می کنید بازار روی خوشی به آیفونی ارزان قیمت نشان خواهد داد یا خیر؟

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato