با اپلیکیشن Yokee Piano نوازندگی را تجربه کنید

با اپلیکیشن Yokee Piano نوازندگی را تجربه کنید

اگر از اهالی موسیقی در مورد نوازندگی سازها بپرسید، مطمئنا پیانو را به عنوان یکی از مشکل ترین سازها برای یادگیری معرفی خواهند کرد. چنانچه دوست دارید که پیانو را به طور اصولی یاد بگیرید، شکی نیست که باید زمان زیادی را صرف این کار کنید و تلاش فراوانی در این مسیر به خرج بدهید.

اما اگر صرفا علاقه مند به صدای پیانو هستید، اپلیکیشنی مثل Yokee Piano می تواند نیمی از لذت نواختن پیانو را برای شما به ارمغان بیاورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در ابتدای مطلب باید اشاره کنیم که Yokee Piano یک اپ آموزشی نیست، بلکه تجربه ای تقریبا شبیه به نواختن پیانو را برایتان شبیه سازی می کند. بنابراین جنبه سرگرمی اپ بیشتر مد نظر سازنده بوده تا این که بخواهد مطلبی را به کاربر آموزش دهد.

در Yokee Piano می توان از میان دسته بندی های مختلف، آهنگی را انتخاب و شروع به نواختن آن کرد. اما چگونه؟ بدین صورت که نت ها به شکل دایره، از بالای صفحه به پایین سرازیر می شوند و شما می بایست تا رسیدنشان به خط حامل مرکز تصویر، رویشان اشاره کنید تا نت درست را بنوازید.

com.famousbluemedia.piano1

در نواختن این نت ها باید دقت فراوانی داشته باشید و حواستان باشد که نتی را فالش نزنید. گاهی اوقات نت های به هم چسبیده را هم می بینید، مثلا ممکن است مجبور شوید که سه نت را به طور همزمان با هم بفشارید. و این کار تقریبا تجربه ای مشابه آکورد گیری در پیانو را برای شما شبیه سازی خواهد کرد.

از شاهکارهای کلاسیک بتهوون و موتزارت گرفته تا موزیک روز را می توانید در Yokee Piano برای نواختن پیدا کنید؛ آهنگ هایی که بسیاری از آنها با پرداخت Yokee Point قابل خریداری اند.

Yokee Point ها را یا می توانید به طور درون برنامه ای خریداری کنید، یا اینکه درجه سختی آهنگی که می نوازید را بالا ببرید. با این کار و در صورتی که نت فالش کمتری بزنید، Yokee Point بیشتری از هر اجرا دریافت می کنید و قادر به خرید نسخه های امتیازی خواهید بود.

Yokee Piano یک بخش رقابت با دوستان هم دارد که در آن می توانید از دوست خود برای اجرای یک قطعه دعوت کرده و در نهایت امتیازات خود را با هم مقایسه کنید و از این رقابت لذت ببرید.

اگر به پیانو علاقه مندید و قصد دارید که به طور حرفه ای نواختنش را آغاز کنید، شاید Yokee Piano بتواند گوشه ای از لذت نوازندگی این ساز را به شما بچشاند.

Yokee Piano
  • Yokee Piano
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ™Yokee
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۸ / ۲۴.۱ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato