راهکار جدید برند لوکس IWC برای نساختن یک ساعت هوشمند

راهکار جدید برند لوکس IWC برای نساختن یک ساعت هوشمند

کمپانی های فعال در حوزه تکنولوژی در حال رقابت با برندهای لوکس ساعت سازی هستند؛ برندهای لوکس ساعت ساز سوئیسی نیز تصمیم گرفته اند به دنیای تکنولوژی وارد شده و با ساکنین دره سیلیکون به رقابیت مشغول شوند. این، اتفاق عجیبیست که این روزها در دنیای «ساعت» ها در حال روی دادن است.

رقابت کمپانی ها معمولا به نفع کاربران تمام می شود اما این بار، هنوز چنین اتفاقی نیوفتاده و تلفیق ساعت های هوشمند و لوکس، و حتی کلاسیک، هنوز آنطور که باید و شاید، مقبول نبوده است.

اکنون ولی کمپانی IWC Schaffhausen، به عنوان یکی از برندهای لوکس سازنده ساعت، راهکاری متفاوت از آنچه تا کنون دیده ایم را برای کاربران ساعت های لوکس خود که معمولا قیمتی ۱۵ هزار دلاری دارند، در پیش گرفته است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شرکت یاد شده، مانند Tag Heuer و Frederique Constant قصد ندارد ساعت هایی هوشمند بسازد، در عوض، IWC Connect را معرفی نموده. دستگاهی کوچک و گرد، که بر روی بند ساعت لوکس شما جای گرفته و فعالیت های ورزشی شما را پایش می کند.

مدیر عامل IWC به نام Georges Kern، می گوید که بسیاری از استفاده کنندگان از ساعت های لوکس این برند، در کنار ساعت های زیبایشان از بندهای سلامتی که در اصل وظیفه دنبال کردن فعالیت های ورزشی را دارند استفاده می نمایند. اکنون ولی IWC Connect می آید تا به ساعت ۱۵ هزار دلاری شما اضافه گردد تا همین کار را به راحتی برای استفاده کنندگان از ساعت های این برند انجام دهد.

آقای Kern معتقد است که درست نیست کاربران ساعت هایش در کنار محصولاتی لوکس، یک تکه پلاستیکی را نیز به دست خود ببندند. وی می گوید: «ما برای ساختن یک ساعت هوشمند، دست به تغییر ظاهر زیبای ساعت های خود نخواهیم زد.»

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato